| RAY a întrebat:

De ce ne place sexul oral daca nu are rol reproductiv din contra ejacularea trebuie sa fie in vagin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa-mi revin vreodata dupa ce am citit asta.

32 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Ai de...
Bă da, am plâns pe piesa asta. Am dat de melodia asta anul trecut, mi-a trimis-o pe grup tipa de care eram îndrăgostit. Și pnm dacă o ascult acum, îmi iau anxietate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu asa muzica de genu mai tare intri în depresie, eu evit sa ascult muzica de asta mai ales acum ca mi o murit mama, evit sa stau printre oameni care asculta manele pentru mine sunt toxici. Eu am mai plâns evident ca nu s inuman sa nu plâng la unele chestii, dar trebuie sa fi tare, sa fim strâng sa nu ne mai plângem de mila sa nu lăsăm privirea jos indiferent de situație sa gândim mereu pozitiv și sa nu ne resemnam. Eh, mulți se dau ceea ce nu s asta e chestia, niște ipocriți, papagali care nu au trecut prin greutățile vieții.
Tu faci ce vrei, dar eu în locul tău nu as mai asculta asa ceva, sunt atâtea melodii care îți dau o stare ok, eu unul nu as asculta asa ceva în perioade grele.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu e vb de depresie, eu vb de iubire

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dacă plângi cam asta e. Esti mai vulnerabil decât credeam. Nu știu ce o sa te faci când o sa dai de aceasta iubire cu adevărat și vei fi înșelat dacă de pe acum îți plângi de mila. Daca tot ai o părere asa proasta man despre femei ca nu au sentimente etc nu înțeleg de ce mai vrei sa ai de a face cu ele, e cam ironic pe bune. E o contrazicere în ceea ce spui și ceea ce faci, o ipocrizie. Eu dacă aveam o părere asa despre ele nu mai îmi pierdeam timpul cu ele. happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Miau321

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta e altceva man asa da happy după femei nu are rost sa plângi niciodată, fiind vorba despre cea care ți o dat viata lucrurile se schimba. Îmi pare sincer rău că treci prin aceste clipe, dar totuși îți recomand să nu mai asculți melodii de genul și sa treci peste, la tine o trecut ceva vreme, tot ceea ce poți face e sa îți reamintești clipele frumoase petrecute cu mama ta și sa o porți în suflet toată viata și evident sa o faci fericita, fiindcă dacă tu vei fi fericit și ea va fi. Noi de bine de rău am avut parinti alții nici nu și au cunoscut părinții, părinții iau abandonat când aveau nevoie cel mai mult de ei. Stima și respect ca ți ai iubit mama!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pot sa ma opresc.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Pana acum ceva timp, spuneai ca nu exista iubire. De ce sa te îndrăgostești? Nu merita. Nu ai de ce sa suferi... Etcetera. Acum vad ca suferi după cineva (nu asculți degeaba genul acesta muzical). Iar vrăjeli de genul "plâng după mama și atât" poate un copil necopt sa le "înghită". Asa ca răspuns : nu mai asculta muzica de genul și mergi mai departe. "Nimeni nu este de neînlocuit!"

| Gusticel a răspuns:

Nu am empatie si sentimente. Sorry laughing

| RAY explică (pentru Gusticel):

Imi pari cunoscuta tu

| Gusticel a răspuns (pentru RAY):

Mi-am schimbat nickname-ul ca era scris cu litera mica.

| Gusticel a răspuns:

Niste virgini plangaciosi

| RAY explică (pentru Gusticel):

Stalin,hitler au plans in lipsa cuiva apoi vezi ce au facut

| lulufunny6766 a răspuns:

Placere fizica, pana n gat gal gal

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

Cand te maturisezi vorbim

| ElenaDragosteaTha a răspuns (pentru RAY):

Sunt sanse mai mari sa castigi la loto
Eh lasa acum 'nu mai fa tu pe seriosul
Stim prea bine cine e dragostea vietii tale, lumina ochilor tai chiori
Sa m-a chemat la nunta :'>

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

Miau

| ElenaDragosteaTha a răspuns (pentru RAY):

Fa un copchil si vezi atunci iubire adevarata..., cat mai am timp ca da pensia peste tine
https://youtu.be/YbzgEYEaUgE

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

Stai sa o programez sa faca si copii https://dailyasianage.com/......and-lonely va iesi robotul perfect, inteligenta umana =adica eu vs tehnologia

| ElenaDragosteaTha a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor) rolling on the floor)
Trist, vezi daca mai refuzat...ce soarta ai laughing
Mno, lasa tampenile astea si baga la cap
Mai scande din figurile tale, fi hotarat si garantat vei găsi una, doar la capitolul asta te-ai blocat

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

Eu vorbesc serios,eu vreau sa ma integrez total cu tehnologia,am un vr care il folosesc la sala,vreau ca sa intru intr o relatie virtuala la propiu, sa fiu frumos,bogat, sa bag nutela sa nu ma ingrase, sa numai am sentimente, empatie, sa duc o existenta perfecta

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

Ce sa refuz cu tine, ca doar pe misto ai fost si esti de cand te stiu iar apoi a venit unu de pe net si te ai cu el, foarte serioasa fata

| ElenaDragosteaTha a răspuns (pentru RAY):

Îti stătea in gât, asa-i laughing?
In fine, parea ta este stric parea ta :*
Lipsa de sentimente e o povară, fuga de realitate nu prea o sa te ajute
Perfectiunea e o iluzie plictisitoare imposibil de atins
blushing
Ok te las cu visele tale, fata
Te pup si bafta :*

| RAY explică (pentru ElenaDragosteaTha):

Lipsa de sentimente e o povară, fuga de realitate nu prea o sa te ajute
daca esti dezamagit mereu ce sa alegi, sa mai crezi in povesti
Perfectiunea e o iluzie plictisitoare imposibil de atins
nu caut perfectiunea doar o fata sincera, serioasa, dar nu exista asa ceva