| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Cati dintre voi se masturbeaza?
Cam 90% nu vor raspunde sau vor minti ...asta-i clar!laughing
De ce va este rusine sa recunoasteti? thinking

Răspuns Câştigător
| ionutbrezeanu a răspuns:

Am 17 ani si recunosc, ma masturbez.Mie nu mi-e rusine sa recunosc.Este ceva normal la varsta mea si probabil toti baietii de varsta mea fac chestia asta, unii recunosc, altii nu.Desi este cam ciudat sa pui asemenea intrebari, ti-am raspuns pentru ca nu imi este rusine si nici nu am de ce tongue.Pentru un baiat e foarte greu sa se abtina de la chestia asta, stii laughing. Incepe sa te doara ceva si sa te misti mai incet parca, numai ai vlaga in tine happy. Astia suntem noi, baietii, bine, acum am vorbit doar in numele meuhee hee

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru ionutbrezeanu):

Apreciez sinceritatea!winking ai funda!big grin

21 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

De ce nu intrebi cati citesc cate-o carte? ce te intereseaza cati se satisfac? pff..praf..prafff

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi zi tu m ai intîi, te masturbezi? Si dacă esti sinceră, de cite ori pe zi?

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru CristiDinBucuresti):

2-3 ori pe lunabig grin

| Ady2098 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Aici minti muult...cunosc pe cineva care o face cam de 2 ori pe saptamana, si nu e curva

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru Ady2098):

Nu nu mint, si nu cred ca am facut pe cineva curva.

| RAY a răspuns:

Da o fac,de cat sa merg la vreuna sa-i dau banii si sa ma aleg cu boli sexuale nu uita cele mai mortale sunt astea care se transmit sexual,masturbarea e frecventa de multe specii chiar cimpanzeii,si de toate culturile si este o expresie a sexulatitati umane, rusinea e cand furi,omori,furi etc cand faci ceva rau nu cand faci ceva cu corpul tau, cum in ziua de azi fete serioase sunt rare e foarte buna

| Dariusuu a răspuns:

De ce să minţi?

Până la urmă e ceva intim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma masturbez, mare chestie. Cati n-o fac. Niciodata n-am inteles pudoarea asta de ****, mai ales inr andul fetelor, le e rusine sa vorbeasca despre menstruatie, despre sex, despre masturbare, dar de fapt sunt niste curve care atunci cand sunt in haita devoreaza toate subiectele astea.

Uite, eu am recunoscut ca ma masturbez. Tu te masturbezi? Cat de des? Esti fata, nu?

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru anonim_4396):

Da!,sunt fata... ma masturbez, depinde de starea meawinking laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Imi place sinceritatea. Pot afla si cati ani ai, de la ce varsta te masturbezi, daca te uiti la filme porno si daca te masturbezi doar clitoridian sau introduci si ceva in vagin?
Scuza-mi intrebarile, dar rar vezi o fata deschisa care sa vorbeasca despre astea si vreau sa inteleg si eu fetele mai bine.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru anonim_4396):

Tiam trimis cerere.winkingwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

In regula.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Pentru mine este placuta pentru unii nu este acest lucru considerat folosit si cei de varsta mea

| schmoll a răspuns:

Pentru ca vom arde vesnic in iad, pentru ca stim ca nu e buna, pentru ca asa am auzit, pentru ca nu stim de ce o facem, pentru... ca.

| SatanistAteu1666 a răspuns:

Eu ma masturbez zi de zi tongue

| panaitepaul a răspuns (pentru SatanistAteu1666):

Normal ce altceva poti sa faci cand ai un nume de genurolling on the floor

| Batmanuel a răspuns:

Eu ma masturbez in fiecare zi, dar sunt zile in care fac si de 3 ori dar dupa aia ma simt obosit tare

| AnonimusSaSeStie a răspuns:

Raspunsul tau aici...Eu ma masturbez 2 ori la zi ..Hahaha cica la ila pentru ca o sa ardem in iad... Sper sa fie o bunaciune langa mine in Iad.laughing

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru AnonimusSaSeStie):

Pai... din fericire svem parte si de astfel de cazuri... laughing o sa arem de vii in iad.;-) off. sa nu-ti vina sai omori cateodata.
laughing)