| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo fata de aici care recunoaste ca se masturbeaza? eu sunt fata si recunosc nu mi-e rusinewinking

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti gasesti un prieten care sa te mangaie jos, ca e mult mai placut!

| darrio2007 a răspuns:

Bravo tie.Sunt multe care recunosc.Doar aici pe net.

| CrazyTeenager a răspuns:

E ceva banal.

| unul1 a răspuns:

A pus o intrebare. Parintii atunci ar trebui sa nu-si lase copii pe TPU sau sa nu-i lese la ora asta. Se vede ca esti noua, te-ai mai uitat prin categori pe aici?

| Pitzipoanca a răspuns:

De fapt, nu recunosti. Intrebarea a fost stearsa de catre tine, deci intrebarea a ramas, deci este postata ca anonim. E normal sa nu-ti fie rusine de chestiunea aceasta. E ca si cum ti-ar fi jena sa bei lapte. Si eu o fac. Si probabil inclusiv distrusa de Andreutssa...