| Dyingfetus a întrebat:

Cati dintre voi recunoasteti ca v-ati infometat pentru a va simtii bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am destula vointa sa ma infometez

| Musique a răspuns:

Și dacă recunoaștem, ce primim?
Dai o ciocolată?batting eyelashes

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu nu mă simt bine dacă mă înfometez. De fapt nici nu prea fac asta.
Pe curând!

| Sociopat a răspuns:

Cand eram mic si mami imi dadea ciorba faceam "greva foamei" pana imi facea cartofi prajiti.Huehue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am băut apă timp de 10 ore, doar pentru a mă simţi minunat la final, atunci când am băut un litru jumate.

| MDenisee a răspuns:

Inca fac asta, ca sa slabesc straight face

| heiii a răspuns:

laughing nu m am putut abtine sa nu rad. esti cumva masochist/a?!

| SookiexD a răspuns:

O prostie.