| afrodita3333 a întrebat:

La ce varsta vreti sa va intemeiati o familie si sa faceti copii?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata, eu vreau sa fiu sofer pe autotren pana la pensie.

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

La 30 de ani mi-am intemeiat o familie si la 31 si ceva am facut si copilul

| 7 a răspuns:

Nu stiu sigur varsta pentru ca nu am programat asa ceva.insa,as intemeia o familie cu persoana pe care as iubi-o si pe care as sti ca ma pot baza, iar impreuna sa incercam sa le oferim copiilor tot ce este mai bun.

| mimiwewem a răspuns:

Eu vreau la 22.

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
La 22.

| ComatoseWine a răspuns:

Sa ma casatoresc oficial nu stiu, poate niciodata, dar copiii pot veni cand vor eibig grin

| fuzzer a răspuns:

Ei bine,intrebarea ce aui pus-o iti da de gandit, pentru ca nimeni nu o sa-ti spuna cu exactitate, totul depinde de imprejurimi si de persoana pe care o ai langa tine. Daca tu crezi ca persoana pe care o ai langa tine iti este fidela iar voi va iubiti, ii clar, c-o sa va intemeiati o familie cat de curand posibil.Asa este in cazul oricui.Si trebuie sa fi un om realizat,inainte de a-ti intemeia o familie, pentru ca, cu timpul vei avea si copii, si evident ca orice parinte, iti doresti o situatie financiara decenta pentru copii tai.Asa cred ca gandeste orice om, care isi doreste un viitor placut si decent.O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25-30 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa vina vremea.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

26 de ani.

| yo547 a răspuns:

Familia pe la 23 ani si copiii pe la 26 ani.Tu?

| gab0ru a răspuns:

25-27

| Elena00100 a răspuns:

Eu as zice ca varsta de 25 este cea mai potrivita. big grin tu ce parere ai?

| justU a răspuns:

Cand o sa am o situatie financiara buna incat sa-mi pot intretine familia fara nicio problema.

| Fightthepower a răspuns:

Cam pe la 30 de ani

| morandi a răspuns:

28-29 cam asawinking

| Rony30 a răspuns:

23-29, pana in 23 sa-mi ajute God sa gasesc persoana ideala sa o pun in N situatii sa gandesc bine pentru viitor pe o perioada mare si la un 26 sper sa vina si copii.

| CynthiaElizabeth a răspuns:

As prefera intre 25 si 29 de ani.
Dar niciodata nu se stie cum va fi ziua de maine :-)

| KeonAnk a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta?
In fine, sa dam raspunsul: nici prea devreme dar nici prea tarziu.
Cam pe la 28-30 de ani.