| sexoasa a întrebat:

Caut un gagik brunet si ochi albastri si sa fie din franta :p oare dau de unu pe aicea :p pop

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Tu abia stii sa scrii in romaneste si-ti trebuie francezi?

| Derye a răspuns:

Esti destul de inteligenta sa iti dai seama ca Franta e o tara destul de mare si chiar daca gasesti s'ar putea sa fie la 1000 km distanta?

| paramore a răspuns:

Ia vezi dk aici nu e sub pat nu gasesticonfused

| lOllipOp a răspuns:

Au tu "sexoasa" dupa cum vb tu as zice ca ti s-ar potrivi un rrom da.na sper sa gasesti francezul care vb romanabig grin

| ßέßέ a răspuns:

Da nici n-ai pretentii prea mari oh go on. De fapt la ce nick ai... ii clar! laughing

| dnxbv a răspuns:

Cauta-l in cotinuare.

| Annye_2425 a răspuns:

Poate pe aici nu dar in Franta sigur. da ce iti trebuie francez? sa vbesti prin semne cu el? ca de vorbit nu ma astept sa stii franceza ca abia stii romanahappy

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Încearcă la rubrica de matrimoniale a unui ziar francez.

| sexoasa explică:

Nu vreau sa fie francez doar roman sa fie din frantawinking