| Mandy a întrebat:

Ce adorati la iubitul/iubita voastra? Ce va face fericiti cand priviti acea fiinta? Faceti referire va rog atat la fata, cat si la comportament happy O sa va votez pe toti, si funda celui care imi place.

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Imi place faptul ca e extrem de matur in general, aspect ce intra in contradictie cu chipul lui, foarte neted, cu cativa pistrui, cu un aspect foarte copilaros.Imi place cum se agita cand avem o discutie in contradictoriu, faptul ca e foarte implicat si personal in ceea ce face, ca stie sa asculte si sa ajute.
Imi place cum se stramba si ma pisca atunci cand sunt nervoasa, ca apoi sa ma faca sa rad, cum isi fumeaza tigara dimineata, zgribulind de frig in pijamale, cum imi ascunde tigarile si ma plesneste, in gluma, peste mana cand ma intind dupa scrumiera.Imi place cum canta la chitara, incruntat si concentrat, modul in care isi impanzeste penele de chitara in toata casa, incat gasesc cate una si in dus.
Imi place modul in care poate sa-mi asculte si sa-mi inteleaga toate maruntisurile feminine, cum se ofera sa-mi cumpere toate prostiile cand nu reusesc eu, cum nu stie sa gateasca mai nimic si ma roaga pe mine sa-l ajut cu zambet inocent pe fata.
Imi place cum ma face sa lenevesc cu el in zilele friguroase.
Imi place faptul ca el e sursa mea de informare cand vine vorba de fizica, documentare de pe Discovery Channel sau pur si simplu tot felul de aberatii si tampenii amuzante de pe youtube.
Imi place faptul ca uneori e foarte meticulos si face n planuri, domolindu-mi din exagerata-mi spontaneitate.Imi place faptul ca e calm, discuta problemele si cautam impreuna metode de rezolvare.Imi place ca are principii bine puse la punct si nu le incalca.
Imi place faptul ca e pasional, sensibil, extrem de inteligent, narcisist, talentat si cu toate ca uneori ma enerveaza pentru ca exagereaza unele situatii, pur si simplu in momentul de fata as putea spune ca el e omul pe care il vreau langa mine.
[Nici nu-mi vine sa cred ce siropoasa am fost.]

8 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Vaiii totul! Oricat ma chinui nu pot gasi un defect la el...sau poate are si el defecte insa dragostea pe care eu i-o port le ascunde fata de minelove struck

Daca i-as face un portret fizic as spune ca este slab are 1, 60(putin mai inalt ca mine), are cativa pistrui, are niste buze micirolling on the floor, niste ochi caprui de ce-a mai frumoasa culoare si isi face creasta dar in ultimu` timp sta numa-i cu gluga in cap, si cu gluga este dragut love struck

Apoi portretul sufletesc:Este de treaba, se intelge bine cu totii, nu da in fete, injura(asta nu prea imi place)nu este laudaros, este sensibil si atent, glumet dar si serios(ii place sa faca pe avionullaughing ), bea bere foarte des, joaca fotbal, la ultimul meci mi-a purtat bratara si au castigat cu 6-0 big grin

Stiu ca ma iubeste si eu il iubesc si nu-i pot multumii lui Dumnezeu ca mi la adus langa mine love struck

P. S.-Il cheama PLetea Stefanita dar toti ii sppun Stefan, dar pentru mine este iubitzelul meu(asa ma alint eu pe langa el blushing)

| ELLSSA a răspuns:

Am un iubit foarte special. Daca ti l-as descrie o sa te indragostesti de el numai din cuvintele mele scrie aici.
Ador totul la el.Cand il privesc, radiez de fericire(zambesc, sunt foarte bine dispusa, simt ca lumea e a mea, ca traiesc, ca respir si imi clipesc ochii ca doua stelute). Are niste ochii caprui fermecatori, cu gene lungi si un zambet atat de frumos, cu dinti albi si dinti drepti.Si daca ai stii ce frumos se comporta cu mine...De fiecare data cand vorbesc cu el imi spune ca ma iubeste si se comporta atat de frumos cu mine, Sigur si-ar fi dorit orice un iubit ca al meu.
Ps:Anul acesta facem 7 ani de cand ne cunoaste, de cand suntem impreuna.

| haiZI a răspuns:

Totul, pentru mine e perfecta.
Placerea si iubirea pe care ne-o oferim reciproc.pa

| DacaTuSpui a răspuns:

Ce intrebare bunabatting eyelashes. La categoria asta sunt atat de mult intrebari legate doar de sex si de sarcini nedorite. Sunt lucruri normale si acelea, dar parca lumea uita sa priveasca si in sufletul iubitului/iubitei. Eu sunt fata, insa nu o fata care apreciaza baiatul pentru bani sau pentru masina. La iubitul meu imi place zambetul, privirea patrunzatoare, gropitele:X, ochiiday dreaming, buzele=p~, pentru mine e cel mai frumosbatting eyelashes. Pot vorbi orice cu el, ma asculta si ma intelege. El e mai mare ca mine cu 3 ani si sincer pot spune ca uneori imi da sfaturi care pe moment ma deranjeaza, dar ajung sa imi foloseasca. Ma face fericita pur si simplu prin felul lui natural de a fi. Il ador chiar si atunci cand e nervosbig grin.
:*

| Allexutsa_8314 a răspuns:

La iubitul meu ador totul. Suntem impreuna de 2 ani. Este singurul care ma poate face fericita, ma simt cel mai bine cu el, ma face sa uit de tot, ma simt iubita si adorata mereu langa el, stie sa imi arate ca ma iubeste si sa ma faca sa il iubesc si mereu in bratele lui ma simt protejata si in siguranta, mereu are grija de mine cu orice pret. funda?

| Irinna a răspuns:

Sunt cu el de 3 ani si spun doar atat :
Cand apare, imi trimite toate problemele departe!:X

| andreea_1536 a răspuns:

Stii.cred ca iubirea e cel mai frumos sentiment.Nu pot sa spun ce imi place la el...pentru ca imi place totu` mai ales cand e asa dulce si ma tine in brate cand dorm, sau cand se uita in ochii mei si imi zambeste...ma simt fericita in prezenta lui:X

| eusiatat_9429 a răspuns:

Offf greu de spus, atunci când iubești îți place tot la persoana iubita, partea rea este atunci când persoana iubita nu te mai iubește apare problema cum sa uiți pe cineva care ți se pare perfect? oricum asta e alta problema, idea este ca pe mine unul ma face fericit simplul fapt ca o știu fericita, de adorat ador zâmbetul și figura inocenta pe care o are atunci când doarme, efectiv nu te poți satura sa o privești dormind, e ca un înger

în fine cred ca ai prins ideea, acum deși nu se procedează asa as vrea sa iți pun și eu ție aceeași întrebare, sunt sigur ca și alții ar vrea sa audă răspunsul

Numai binewinking