| ubytha a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti cu iubitul/iubita voastra?
mie imi place sa facem pettinglove struck

12 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sa-l imbratisez, sa gatim impreuna si sa ne amuzam de dezastrul pe care il facem, sa lenevim in zilele ploioase, sa vorbim tot felul de nimicuri, sa ne aratam zilnic ca suntem unul langa altul si ca ne putem baza pe celalalt.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fata tu chiar nu ai minte deloc...
ai 15 ani si postezi asemenea intrebari straight face
sincer mi-ar fi rusine in locul tau
am avut si eu varsta ta dar nu am facut ce faci tu
ai numai intrebari despre sex...se vede ca nu ai in cap nimic altceva decat sex.

| nobody_9468 a răspuns:

Orice numai sa fie fie langa mine un anumit "el".

Bafta.

| amanda33 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa raspund. dragoste sau sex.cred ca sex cu dragoste laughing

| amanda33 a răspuns:

Glumeam... chestiile de natura intima plac oricarui om, dar pe langa asta preferam sa petrecem timpul impreuna, in oras, acasa la un film, la o cina sau la un ceai in varful muntelui

Ca sa fiu sincera, cel mai mult imi place sa il ajut la diverse chestii, ma simt minunat cand ma lauda cat de mult l-am ajutat. creste sufletul in mine

| dnxbv a răspuns:

Asa-i ca ai mai putin de 13 ani?
va place sa faceti petting, adica sa mangaiati pisica raioasa a babei de la parter, nu?

| SteauaROsie a răspuns:

Esti dependenta de sexlaughing
ce taree!

| andreea_1536 a răspuns:

Pai imi place sa visam amandoi``gen ca mergem pe luna...``sa compunem povesti din astea tampite uitandu-ne la stele si bine inteles petting, dar cu masura.si e foarte frumos sa stai cu iubitu sa te uiti la apus si sa te tina in brate sa iti zica ``te iubesc`` si sa te sarutetongue

| andreea_1536 a răspuns:

@cora, ce daca are 15, intrebarea asta e perfect normala.pettingu nu e sex, e ceva normal intr-o relatie.nu te mai lua de fete mai mici decat tine fara rost.pe bune acum daca tu la 15 ani nu aveai prieten, naspa de tine.

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Ai invatat un cuvant nou?

Răspuns utilizator avertizat
| LycOS a răspuns:

Sa petrecem cat mai mult timp impreunalove struck, sa radem, sa ne uitam la filme, orice numa` sa fim amandoilove struck si sa ne simtim binehappy.