| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca ai fi prins in triunghiul dragostei? Ai renunta la persoana iubita..sau ai incerca din greu sa o/il,, castigi,,?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
As renunta mai bine, e mai bine asa decat sa ma lupt si sa pierd lupta.
Te pup!

| Demonull a răspuns:

Daca apare triunghi sa ramana dumneaei cu ``unghiul`` care a aparut nu?happyAm trecut prin multe chestii de genul asta si ..asta a fost.Am auzit ca daca tine la tine nu apare altu/alta. spun auzit pentru ca in cazul meu au cam aparut si cei care pun coarne.

| AndyLavy a răspuns:

I-as pune o simpla intrebare "eu sau aia?" si in functie de raspunsul lui as stii ce sa fac mai departe. daca nu m0ar alege inseamna ca nu ar merita. niciodata nu m-as "lupta" cu alta pentru un barbat. mi se pare o pierdere de timp. daca te iubeste te alege pe tine daca nu...la revedere!

| stark47 a răspuns:

Am trait chestia asta vara asta.ea avea o relatie la distanta iar eu m am bagat cu ea.i-am spus ca sunt cu ea pentru sentimentele care le are pentru mine, cealalta parte nu ma intereseaza.stiu ca a fost un lucru egoist din partea mea, insa tineam prea mult la ea.am sperat ca fiind cu mine sentimentele care le are pentru mine, ajutate de ale mele o va face sa renunte la celalalt care nu era alegerea "logica".din pacate, a ales sa se desparta de mine.

| KateMiddleton a răspuns:

Mi-as masura sansele. Daca sunt mai mari macar cu un procent decat al adversarului meu-incerc.Cat de greu n-ar fi, daca iti pasa la persoana data, o faci.
Si, desigur castigi!

| TizZu15 a răspuns:

As lupta pentru ce imi doresc.

| Yhugato a răspuns:

A doua varianta, as incerca sa o castig, fiind persoana iubita!winking

| adrianamara a răspuns:

As lupta pana la capat oricare ar fi alegerea,, lui,, ei'' eu as lupta pentru sentimentele mele!

| LiVeeee a răspuns:

As renunta, mai sunt destule/destui pe lumea astawinking

| cllaudDia a răspuns:

Nu as incerca sa fac absolut nimic, pur si simplu as renunta. Daca ma iubea cu adevarat acea persoana nu m-ar fi pus intr-o situatie ca asta.

| crash15 a răspuns:

Dca el chiar tine la mine, as incerca din rasputeri sa il am. Dar, chiar daca tine la mine dar nu face nimic ca sa scape de cealalta tipa, as renunta. Adica, nu chiar din prima, ci dupa ce ma asigur ca lui nu ii pasa.

| cappytempo a răspuns:

El daca te iubea pe tine, cealalta nu ar fi existat.Acuma stai si valuteaza daca merita sa lupti pentru cineva care nu te apreciaza cum il apreciezi tu. Bafta!

| K1dduu a răspuns:

Pfff, in situatia ta am fost si eu. eu am ales sa renunt la presoana iubita pentru ca daca ma iubea nu permitea sa se ajunga in situatia asta. dar acum na. speranta moare ultima :*