| criscros a întrebat:

Ce ai face prima data cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| Aurelia a răspuns:

Cu băiatul de care sunt îndrăgostită, i-aş spune ce simt pentru el şi cât de mult îmi doresc să fiu cu el. Aş conversa cu el despre asta.

9 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

As comunica

| Altair22 a răspuns:

M`as strecura in spatele lui :X si l`as plesni odata zdravan peste buci laughing si pe urma as lua`o la fuga strigand in gura mare : VICTORIEEEEEEE! 1-0 laughing

tongue

| Corinne a răspuns:

Depinde unde as fii, depinde de cat de bine il cunosc si depinde de relatia dintre noi.
Nu prea am inteles la ce te`ai referitbig grin

| Munchkin a răspuns:

I-aş zice că-s nimfomană. Dacă s-ar speria, i-aş spune că am glumit şi aş fi mulţumită. Dacă s-ar bucura, l-aş pocni. big grin

| selef a răspuns:

Am face cunostinta.

| Aliyaa a răspuns:

As vorbi cu elwinking

| oana23madrid a răspuns:

Ias baga limba in gura, sa vad daca s-a spalat pe dinti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as bate cu el. sa vad, pot sa-l bat?

| teousza a răspuns:

Un pupic pe obraz... day dreaming; altceva, cine stie...