| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce alegeti sex oral sau anal?

24 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niciunu.

| wolder a răspuns:

Da happy

| kRedhead a răspuns:

Sau.

| neutrino a răspuns:

Sunt de moda veche, prefer sexul normal vaginal, completat atunci cand este cazul de sexul oral, dar nu anal.

| Azµre a răspuns:

Depinde de chef, depinde de poftă, depinde de plăcere. Într-o ordine de idei ar fi așa de la cel mai slab la cel mai intens.
1)Sex Oral
2)Sex Vaginal
3)Sex Anal

| Danysan a răspuns:

Ambele sunt scarboase si Naspa -!

| pietrean a răspuns:

Obsedata de sex, NIMFOMANA, sau o intrebare ca sa pari inteligenta?

| BlakeLively a răspuns (pentru pietrean):

Toate. laughing

| pietrean a răspuns (pentru BlakeLively):

Macar ai o calitate:esti sincera!
Mergi la medicul psiholog.

| BlakeLively a răspuns (pentru pietrean):

Vorbeam despre ea, dar daca esti prea prost/proasta n-am ce sa iti fac.

| Crucified a răspuns:

Niciunul.

| drogh a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te aleg pe tine draga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de tarifwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am ales.sex normal. celelalte sant animalice si decadente.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Anal

Răspuns utilizator avertizat
| suntZeu a răspuns:

Ce intrebare complicata, e ca si cum m-ai intreba daca vreau sa ajung in rai sau daca vreau sa simt ce stramt e raiu...incepi sa intelegi? nu cred ca ti-ar oferi placerea sa escaladezi pereti sexul anal, in schimb oralul ma incita mai mult

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

La care te pricepi tu mai bine, eu nu-s pretentios

| qMoonShine a răspuns:

Oral e mai sexy.

| OodanteoO a răspuns:

De ce iti pasa de ce zicem noi, acuma sincer crezi ca, conteaza cu ce incepi, conteaza sa existe dragoste si placere! Scz dar cred ca ai pus intrebarea ca sa vezi cat de proasta te cred UNII!

| sLy007 a răspuns:

Depinde de ce are chef omuletu'winking

| UniKoolVasy a răspuns:

Voi sunteti dusi rau cu tartacuta
Cum sa intrebi asa ceva pe internet? rolling on the floor)))

| Asigned2009 a răspuns:

Titsjobwinking