| Emeraude a întrebat:

Ce anume va atrage cel mai mult la o fata/baiat? Si ce va face sa dispretuiti/dezgustati o fata/un baiat (fizic si moral)?

Răspuns Câştigător
| warwara a răspuns:

Eu personal urasc baietii gen "guta" :cu lant cat bratul la gat, cu haine pe care trebuie sa scrie mare, foarte mare firma, gen adidas, nike, lacoste mai nou, etc., si care eventual au si bmw ca tot e la moda si nici nu prea au muncit ei pentru banii aia
Toate persoanele de genul asta pe care le-am vazut sunt arogante, pline de ele...deci nu le pretuiesc happy

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult ma atrage la o fata zambetul. Ma dezgusta machiajul folosit in exces care arata aiurea. Banuiesc ca e vorba de aspectul fizic.
Daca e vorba in general imi place sa am alaturi o fata sincera si urasc fetele false.

| Sara a răspuns:

Cel mai mult la un barbat m-a atras sinceritatea (sincera sa fiu cu asta m'a cucerit al meu barbat) happy si dispretuiesc la unii barbati lasitatea.

| Victoria a răspuns:

La un baiat ma atrage, la prima vedere, aspectul fizic(sa fie inalt si frumos), iar apoi trasaturile morale(caracter puternic, sinceritate, romantism, incredere in sine). Nu imi plac baietii neingrijiti si falsi.

| yuli10 a răspuns:

Pe mine cel mai mult ma atrage la un baiat simtul umorului; detest baietii care nu sunt in stare sa faca o gluma buna happy
iar fizic, nu suport baietii scunzi si facuti straight face, imi plac astia mai pricajiti dar inalti big grin

| ShineMe a răspuns:

Eu unu urasc fetele pitipoance.Care se dau mari, care incearca sa fie ele cat mai populare sa uite prietenii din cauza unui eventual iubit sau din cauza altor prietene ca zic ele ca nu e bine sa stai cu ala/aia etc. Mi-ar placea sa fie sincera, deschisa nu stiu.Cam atat mai pe scurt.Succes

| daii a răspuns:

Moral: simtul umorului,"invincibilitatea"->nu se da batut din prima, perspicacitatea, pasiunea
[]detest minciuna, falsitatea si tradarea.
Fizic: mainilelove struck( nu stiu de ce), ochii, zambetulhappy
[] nu mi-ar place sa am langa mine un macho manoh go on si un fashioniststraight face

by daiiwinking

| dulc3'maria a răspuns:

Imi place mult la un baiat sufletul si ochiilove struckiar ceea ce ma face sa il dispretuiesc este atunci cand nu se ingrijeste pe el si este figurantwinking

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

M!-Sinceritatea, inteligenta, orgoliul, ambitia, F!-inalt, zambet placut! nu slab sa-l sufle vantul dar nici cat camionul, mainile sa nu para de fetewinkingsi sa se imbrace [interesant]` iar opusul:moral:minciuna, tradarea, lipsa maturitatii, egoismul!-F!/:dantura ne ingrijita, fata si parul, si sa miroase aiureastraight face

| daniDeeDee a răspuns:

Zambetul, parul, buzelelove struck...

urasc...increzutele,pitipoancele...happy

| cucu a răspuns:

Ochii si inocentza... iar de dipretuit jegul si minciunawinking

| white_2190 a răspuns:

Sinceritatea, sa stie sa se faca placut, sa stie sa asculte si sa inteleaga anumite lucruri, sa se poarte frumos, iar de dispretuit...persoanele pline de ele, false, mincinoase etc

| cristina_6683 a răspuns:

La un baiat imi place foarte mult ca sa nu umble cu doua fete deodata, sa se foloseasca de mine doar pentru ce e gratis si din astea fara lanturi lunigi fara fite. mi-ar placea sa fie dragut sa fie in pas cu moda nu sa poarte inca adidasi de la puma de anul trecut... dar nu mas uita la bani la un baiat

| betty17 a răspuns:

1. fata, privirea:X
2.Fitele si comportamentul macho cu cei din jur/chipul urat

succes

| Katiee^^ a răspuns:

Moral :
- faptul ca nu se da batut usor si ca este glumet
- ca sufera de smecherie smug
Fizic :
- nu stiu happy poate ochii
- sa fie urat thinking nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-mi fie pe plac un baiat ar trebui in primul rand sa fie sincer(daca ma minte din prima nu e de bine), sa fie romanik si sensibil, iar de dispretuit e de ajuns sa fie inganfat ca sa ma dezguste stiti cum se spune:poate dura cativa ani sa castigi increderea si doar cateva secunde sa o pierzi. Iar fizic:sunt morta dupa ochii caprui, deoarece eu ii am albastri si zambetul, iar ca sa nu-mi placa sa nu fie supraponderal, nu inteleg de ce, daca ejit gras nu recunojti ca e vina ta, pana ala urama nu te-a fortat nimeni sa mananci pana crapi, nu stiu de ce parintzi nu le reduc portia, daca la varsta adolescentei ejit asa la maturitate cum o sa arati? oricum sper ca te-am ajutat cu rasp meu...

Mirunika

| 1234567891011D a răspuns:

Pai ochii si zambetul tongue

| leelou a răspuns:

Fizic : daca seamana fizic cu Penelope Cruz sau cu Famke Jensen, o iau de sotie fara sa ma intereseze calitatile morale laughing (glumesc). Penelope si Famke si sa zicem. Catherine Zeta Jones... sunt niste femei exceptionale. iar daca tipa ar avea niste trasaturi asemantoare uneia dintre ele, ar fi perfect. Daca nu, macar sa fie genul de persoana care despica firu'n 4, cu care poti discuta pe orice teme. O femeie cu bun simt, simpatica, lipicioasa, etc etc... happy

| ice_5646 a răspuns:

Sincer nu conteaza neaparat frumusetea exterioara ci frumusetea interioara