| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

Fetelor, ce va atrage pe voi fizic si moral la un baiat? Ochi, parul, >inteligenta.:

5 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pai depinde si de baiat, dar in afara de frumusetea asta exterioara mai conteaza si caracterul...degeaba daca e frumos si arata bine daca nu stie sa se poarte frumos sau n-are nimic in cap; asta e parerea meahappy oricum, baiatul perfect nu exista...dar de ex mie la aspectul fizic cel mai mult ma atrage parulhappy si ochiithinking fundita?:*

| elasexygagica a răspuns:

O scula jucausalove struck

| ImHereForYou a răspuns:

Pe mine nu ma atrage nimic pentru ca nu ma indragostesc eu...inima mea alege pe cine vrea, iar parerea mea nu mai conteaza...ACEASTA ESTE DRAGOSTE ADEVARATA!
Cand o sa simti asta, vei sti ca esti indragostita!
Sper ca am ajutat

| oVeveritzaDulcexD explică:

Ochii* scuzati.

| Alllllexandra a răspuns:

Caracterul dar mai ales ochii(albastrii:X)