| anonim_4396 a întrebat:

Ce apreciati voi fetele la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Umorul, inteligenta cultivata, bunul-simt, respectul fata de sine si fata de ceilalti, felul de a fi, ambitia, optimismul. Dar ma rog, lucrurile astea sunt generale atat pentru barbati, cat si pentru femei. Daca ar fi sa particularizez... apreciez faptul ca ma face sa ma simt cea mai frumoasa si felul in care imi spune "te iubesc".

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sinceritatea si felul lui de a se comporta in preajma mea si a celor din jur

| toxik a răspuns:

Sinceritatea,aspectu`l fizic, si respectu`l

| Mary_5158 a răspuns:

Simplicitatea,inteligenta siiiiiiiiiiii aspectul fizic

| elyteiubeste a răspuns:

...in primul rand sa fie el insusi cu mine
sa fie sincer
sa ma respecte
sa ma iubeasca
daca se poate romantic
sa ma ajute in momentele in care mi-e greu
...ar fi atat de multe lucruri de zis...insa cele de mai sus, mie personal mi se par cele mai importante

| Maria_8259 a răspuns:

Sinceritate,inteligenta,respectul si simptul umorului

| lidia_8870 a răspuns:

Sinceritatea,fidelitatea si respectul