| alexandru22010311 a întrebat:

Fetele ce apreciati cel mai mult la un baiat?

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sinceritatea si simtul umorului.

| Ana a răspuns:

Modestia big grin

| Marii a răspuns:

Simtul umorului si faptul ca pot avea incredere in el. happy

| Unique a răspuns:

Buna.Eu intotdeuna apreciez la un baiat, increderea, iubirea, inteligenta, sinceritatea, simtul umorului, privirea, infatisarea si siilinta care si-o da in fata unei fete, de diplomatia de care da dovada, de caracterul dulce si romantic, privirea ametitoare si ochii sinceri, care iubesc iubirea, insetati de dragoste.
Admir la un baiat felul lui de-a fi, felul in care se comporta, cum se distreaza, cum danseaza.
Toate astea le are iubitul meu.
love strucklove strucklove strucklove strucklove struck;

| Happyness a răspuns:

Sa fie curat, sincer, sa fie glumet sa stie de gluma, si intelegator

| Petronela a răspuns:

Sinceritatea, frumusetea, simtul umorului etc

| Just mE:x a răspuns:

Ce are in caphappy. adica mintea daca e destept este si sincer, stie cum sa se comporte cu o fata, stie cum sa faca sa arate bine, stie multe.:-x` Cred ca inteligenta este cea mai importanta calitatebatting eyelashes.

| Missin`you` a răspuns:

Sinceritatea`batting eyelashes

| pistika a răspuns:

Comportamentul si cat este de sincer

| papushik_2619 a răspuns:

Sinceritatea, comportamentul si simtul umorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei 7 ani de acasa. Asta spune totwinking