| andraadam a întrebat:

Ce apreciaza baietii la fete? Dau funda pentru cel mai lung si detaliat raspuns; )

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| LilWatamaloon a răspuns:

Depinde de preferintele fiecarei persoane,un baiat poate aprecia la o fata aspectul exterior, modul in care se imbraca, corpul,gesturile pe care le face, acestea pot transmite multe mesaje, de la "am grija de mine si ma simt super ok" pana la "sunt singura si independenta".De asemenea, baietii mai pot aprecia si aspectul interior, modul in care gandeste acea fata, sentimentele pe care le traieste, personalitatea ei.Printre lucrurile apreciate de baietii la fete mai sunt si hobby-urile.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sanii si fundul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ochii si zîmbetul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Acel ceva pe care nu il cunosc eu si ma face sa ma simt minunat, indiferenr care este acel lucru si pentru care nu am o denumire.

| Goete a răspuns:

Asa la fete.in general, apreciaza daca le *** usor.
La fata de care se indragostesc, ii apreciaza fiecare gest, miscare, cuvant

| Werrich a răspuns:

Eu sunt baiat si consider ca baietii apreciaza la fete sanii, fundul, piersicutele cat mai mari, apreciaza fetele cu atitudine, care se dau timide si se lasa greu cand sunt cucerite. Baietii mai apreciaza la fete si experienta acestora in materie de dragoste desi sunt si baieti care au fantezii cu fete virgine. Acum depinde de fiecare baiat in parte. Dar iti spun ca nu am auzit vreun baiat zicand ca s-a indragostit de sinceritatea fetei.

| Goete a răspuns (pentru Werrich):

Si ai auzit un baiat zicand ca s-a indragostit de fundul unei fete?

| Werrich a răspuns (pentru Goete):

Baietii sunt rusinosi si nu recunosc, dar daca sunt intre ei la o bere vor spune: "Frate, fundul ei m-a atras"

| Goete a răspuns (pentru Werrich):

Ce lipsa de valori...
Fundul te poate atrage pentru o partida de sex dar nu pentru o iubire

| vali5 a răspuns:

Pai aici conteaza de la om la om mie imi plac fetele care sunt pe aceas unda de gandire ca mine adica eu ascult rap si rock si nu pot sta cu cineva ce asculta manele, si imi place sa nu ave o mentalitate de comunista sau mai nou cum sunt fetele care isi rup colana in poze pe instragram mie imi plac fetele simple care sunt dischise la minte si sa inteleaga cam tot ce spun si pentru mine nu prea conteaza daca are forme adica sunt okay cu aproape orice fata

| notnice a răspuns:

Destul de multe, depinde de persoana, in cazul meu apreciez mereu cand petrecem mult timp impreuna, vorbim des, suport moral si totate cele. Deci un baiat nu vrea sa stea cu o fata doar pentru ce cred ele. Exista si baietii care vor iubire si afectiune. De asemena fata sa fie deschisa si sa stie unele lucruri simple precum: fashion, gatit etc etc.