| simonel123 a întrebat:

Cum iti dai seama ca daca unei fete ii place sau nu de tine va rog un raspuns detaliat lung si clar.dau funda raspunsului cel mai bun

Răspuns Câştigător
| justsummer a răspuns:

Depinde de persoana multe fete au feluri diferite de a arata ca le place de cineva. Unele iti arunca priviri pe furis, fiind ceva mai timide, altele te ating in treacat asa ca din greseala mereu, dar cele mai multe iti zamvesc cald cand vi se intalnesc privirile.

| simonel123 explică (pentru justsummer):

Mersi mult. Dar oare imi mai poti spune cateva gesturi prin care iti dai seama

| justsummer a răspuns (pentru simonel123):

De exemplu atunci cand mergeti undeva ca prin minune isi gaseste mereu loc langa tine, se ofera sa te ajute si isi musca uneori buza de jos cand se uita la tine.

3 răspunsuri:
| неизвестныйй a răspuns:

Dacă te place o să-ţi dai seama de asta.
Dacă nu-ţi dai seama, ori eşti cam fraierică ori nu te place.