| DEBrown a întrebat:

Ce apreciaza fetele la un baiat?

Stiu ca a mai fost pusa intrebarea, dar nu am gasit-o happy

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Sinceritatea, felul in care se poarta cu ele, caracterul si cum ar spune Flav... portofelullaughing. Bine... fara portofelhee hee.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Comportamentulwinking
Modul de gandirethinking
Manierelelaughing

| nobody_9468 a răspuns:

Orice...numai sa fie de apreciathee hee
In ultimul timp conteaza atitudinea si banii, din punctul meu de vederehee hee. Daca bani nu e, nimic nu e!laughing. Scuza'ti eroarea gramaticalahee hee
Cu ceva timp in urma spuneam ca:fizicul, ochii, caracterul, nici n'am idee din ce motive mi-am schimbat opiniahee hee

Bafta.

| Anduciu a răspuns:

Iti spun ce apreciez eu.La exterior-igiena. Apoi comportamentul, inteligenta si simtul umorului(in "interior").

| kaTTsu a răspuns:

Burta smug cu cat e mai mare cu atat mai bine

| GabiCh93 a răspuns:

Sinceritatea, felul cum se comporta cu ele si cu cei din jur,

| ßέßέ a răspuns:

Pai depinde... unele sinceritatea, simtul umorului, personalitatea in general. altele masina, banii si figurile. Depinde peste ce fata dai.batting eyelashes

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Pai in primul rand cum se comporta, cum vorbeste... la urma urmei asta conteaza cel mai mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. fata.
2. ochii.
3. cum se poarta cu fetele.
4. cum se imbraca.
happy :] cam asa`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Frumuseţe ( toate tipurile )
- Curaj
- O leacă de sclipire a minţii
- Banii
- Vorbele " inteligente " laughing)
Si multe altele...

| ungurubulan a răspuns:

Esti bun ma intreaba si tu fete de 18ani + nu 12 13 10 11 14 15 rar 16+ laughing

| just Me a răspuns:

Sa fie dragut. Sa fie el insusi.
Sa fie natural fara figuri si sa nu poarte ochelari de soare noaptea, tricou roz mulat si lant de aur de 2 kg tongue.

Sa fie dulce, sa stie sa asculte si sa vorbeasca, sa fie atent, sa aiba incredere in el, sa recunoasca cand greseste, sa fie special si sa te simti bine in preajma lui. Si sa stie cum sa calmeze o fata cand e isterica.

succes la fetehappy

| just Me a răspuns:

Vorbele " inteligente "... vrajeala la puteresmug