| wannabe a întrebat:

Care sunt acele lucruri marunte pe care fetele le apreciaza din partea unui baiat?

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Cel mai important este sa fii atent cu ea. Prin asta ii dovedesti ca tii la ea. Un cadou frumos pentru fete, sunt florile. Orice fata iubeste florile. Nu conteaza cantitatea, este de ajuns si un singur trandafir.
De asemenea conteaza si mesajele de genu: "Buna diminineata,...", "Noapte buna...". Eventual, trimite-i mesaje de dragoste, sa o impresionezi.
O fata, apreciaza atunci cand baiatul ii da mai multa atentie ei, decat prietenilor lui. Incearca sa fii mereu langa ea, sprijinind-o si dandu-i sfaturi oricat de jalnice ar fi elelaughing Conteza foarte mult parerea ta in toate.

Cam asta ar fi. Incearca sa fie mereu pe primul loc. Si in special, ai grija de ea.
Bafta.

3 răspunsuri:
| pinkroz a răspuns:

Pai..cand o saruta, sau o tine de mana, sau o imbratiseaza.iar daca te referi la cadouri merge si ciocolatatongue, si lantisor, si cerceii sau daca fata e fitoasa pregatestei o cina romantica,, fitoasa''

| Maryyya19 a răspuns:

Sinceritate curatenia sensibilitatea si sa arati bine(sa te aranjezi

| MyrabelaMyrab3la a răspuns:

Sa-ti aminteasca din cand in cand ca u esti pentru el ce-a mai frumoasa