| sebastian_7562 a întrebat:

Ce ar face femeile daca nu ar exista barbati? >: ia sa va vad...

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Iti voi trage... "un pumn in fata." tongue (si nu pentru ca-as face parte din fetele enumerate de tine, mai sus, ci doar pentru ca nu-s o individualista, si tin la fetele mele big grin, cu toate ca unele sunt. un dezastru )
Seba, esti carscotashee hee... Cum adica "suntem grase" waiting. Cum adica "e-o minciuna ca-am fi fiinte minunate"?! ah, inteleg ca esti sexist. Dar. lasa-ne si pe noi sa traim happy tongue
aaaa, si nu dispera tongue, fete la care aspiri tu ( de-alea. NeCiumpalace) sunt. Crede-ma, sunt.

26 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ar fi foarte urat, si ne-am plictisi, pentru ca desi au multe defecte(ca noi femeile), insa viata ne-o face mai frumoasa si plina de aventura...in plus nu s-ar mai perpetua specia...ar fi numai femei si atunci ...nici nu vreau sa ma gandesc...

cami
| cami a răspuns:

Ar fi destul de nasol, crede-ma.
Cine sa ne mai dea si noua prioritate atunci cand stam la rand?
Cine ne mai aduce mici cadouri?
Cine ne mai spune ca suntem cle mai minunate fiinte?
Cui ne mai plangem ca suntem grase?
Deci, sa speram ca nu sunteti pe cale de disparitie laughing

cami
| cami a răspuns:

Ceeee? Stsi ca-acu' vazui waiting... " balene cu grasimea prezenta pretutindeni. vai vai... ", ma da' tie nu ti-e rusine?

| liz23 a răspuns:

Ce ar face barbatii fara femei? intrebarea e valabila din ambele parti...cum u te-ai nascut datorita ambilor parinti, este nevoie de ambii pentru convietuire, implinire si de ce nu happyness

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ce ar face si barbatii daca nu ar exista femei...

| Cryssy a răspuns:

Ma.nu stiu thinking

| roxy_5007 a răspuns:

Pai am ramane virgine pe veci si nu am mai stii ce e sexul pentru ca nu vom avea cu cea

| danutza a răspuns:

Poi daca nu ar exista barbati le-am face noi pe-a barbati ...muncind exact cum muncesc ey...de sex...nevoie marelaughing

| Gabry a răspuns:

Idem Camilaughing

| alexuzha a răspuns:

Auz tu yesti prost tie nu ati ye rusine sa vorbesti asa... tu ai avut vreo data vreo prietena? nu cred pentru ca nu stii sa te conporti cu fetele yesi un mare porc nu trebuie sa vorbesti asa cu fetele nu sunt toate grase si urate ya vino tu aici in italia si vedem ce parere ai despre fetele de aici daca si in romania sunt fete urate...scuzama dar chiar yesti prost tara noastra ye renumita pentru fetele frumoase si nu ati permitem sa ne strici tu reputatia un pare prost care nu stie ce inseamna femininitatea tu ce te-ai face daca noi astea grase cu curu mare si cu sunci peste tot...si nu ye prima oara cand ne jignesti eu sincer pe tine tiasi elimina din saitul asta pentru ca nu se face asa ceva

nu stiu cine ye de acord cu mine dar trebuya sa spun ce cred pentru ca baieti ( tu nu ai mai mult de 15 nai) ca tine nu ii pot suporta...

| zanabuna a răspuns:

Asta din cate stiu este un site care fiecare pers are dreptul sa isi spune parerea..nu sa fie criticati/te..etc...

| d33a_9154 a răspuns:

Nu ar mai avea cui sa ii spuna toata durerea...happy... e bine cand e cineva langa tine happy...sa-ti fie aproapehappy iar femeia fara barbat e ca desertul fara nisip

| stefytm a răspuns:

Ori ar fi pe invers ori s-ar juca cu obiecte cevalaughing

| yourfriend_1956 a răspuns:

Am face mai putina mancare...haha!:d

| viking a răspuns:

Ar conduce lumea asta ar face daca nu ar fi barbatii...

| carlita_4462 a răspuns:

La fel ce a-ti face si voi...

| sebastian_7562 explică:

Pentru cami si cele care o aproba: 1.prioritate se da la cine merita.
2.cadouri de asemenea...cine merita
3.in majoritatea cazurilor e o minciuna
4.deageaba va plangeti... fiindca asa sunteti.laughing

noi din fericire nu suntem pe cale de disparitie insa fetele care merita unele eforturi... ceva de genu ce ai enumerat tu... alea sunt pe cale de disparitie. de restul... nu prea putem respira. daca te simti... daca te incadrezi in ceea ce am zis... imi vei "trage o palma"... virtual vorbind binenteles...

| sebastian_7562 explică:

Toate numai la mancare va sta capu`. in loc sa va preocupe faptul ca sunteti balene cu grasimea prezenta pretutindeni. vai vai...

| sebastian_7562 explică:

Cami... imi place ca desi te-am criticat "la general". nu neaparat ca m am ref la tine. repet: imi place si apreciez ca recunosti valoarea.winking faza cu "sexist" cred ca o voi visa la noapte. woah... asa mai mere...winking de aceea voi fi si eu corect si cinstit. stiu ca sunt si NEciumpalace... insa... greu... sti vb aceea: "femeile sunt de 2 feluri: si infectate". Made by me.winking :*

| sebastian_7562 explică:

Alexuzha: cand eu ieseam cu fete la suc tie iti stergea mamica rahatzelul de la gura. hai papapapapapapa

| Sabwy a răspuns:

Am face o petrecere.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fim nevoite sa ne schimbam orientarea sexuala laughing
Cred ca o sa fim mai grase daca nu mai exista barbatzii care mananca multtt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)nu ar mai sta pe TPU ca barbatii au inventat pc-ul
2)nu ar mai avea pe cine sa insele
3)nu ar mai petrece 4 ore pe zi in fata oglinzii
Ce sa zic numai lucruri bune dar nu ar suferi prea mult ca au aparut vibratoarelehappy

| Ra a răspuns:

Nimic tragic.omul se acomodeaza chiar si in cele mai neobisnuite situatii... big grin happy

| luiszagiorgi a răspuns:

Ar face fff multe lucruri fara ei.asa ca nu-ti fa griji ca ce ar face femeile fara barbati.mai rau ii de voi barbatii laughing)

| Ancuta_Florentina_1990 a răspuns:

Ar domestici alte animalelaughing)