| rodyana_6729 a întrebat:

Credeti ca exista barbati care nu inseala sau care nu au inselat niciodata? Cine credeti ca inseala mai mult, barbatii sau femeile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt, dar sunt pe cale de disparitielaughingEu zic ca ambele sexe inseala la fel de mult.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In egala masura inseala partenerii de ambele sexe. Dar e clar ca inseala cel care nu iubeste cu adevarat. Exista persoane care nu inseala. Eu de exemplu nu am inselat. Cand am avut probleme in relatie am vorbit sincer si deschis cu partenera. Daca nu s-a gasit o rezolvare am pus capat relatiei. Nu imi plac lucrurile fara rost. Prefer sa pun capat unei relatii care nu anunta niciun viitor.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pot înşela în mod egal, normal că există bărbaţi şi femei care nu au înşelat niciodată. În general persoanele îşi înşeală parteneri atunci când ceva în relaţia lor nu merge bine, când nu se simt împliniţi pe toate planurile. Dacă ai grijă ca persoana de lngă tine să fie mulţumită, să fie fericită şi să aibă alături de tine tot ce-şi doreşte atunci ea nu te va înşela. Baftă!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Acest lucru cred că diferă de la un cuplu la altul. Dacă nu apare monotonia şi cei doi încă sunt fericiţi împreună nu văd rostul unei aventuri. Şi nu cred ca se poate spune ca bărbaţii sau femeile înşeală mai mult.Probabil acest lucru este în egala măsură.

| danbnz a răspuns:

Nu
Barbatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel ce nu iubeste cu adevarat, inseala.