| Frumusica504Andreea a întrebat:

buna toata lumea!

Cred ca nu mai stiu sa mai sarut cu limba crying.
De 2 ori l-am muscat mai tare de buza.
Imi zice ca il fac sa se simta minunat atunci cand il sarut.
Si de fiecare data mi-e rusine sa-l sarut cu limba pentru ca eu cred ca voi gresi crying.Ce ar trebui sa fac?

Putin ajutor va rog mult. (Imi place cand ma linge pe buze si acum nu mai vreau crezand ca atunci cand va trebui eu sa-l sarut o sa gresesc)crying

Răspuns Câştigător
| adrianacornea a răspuns:

Nu trebuie sa te simti stanjenita fata de iubitul tau,trebuie sa saruti in felul tau,cum te simti tu bine, nu cum vor altii, si fiin iubitul tau banuiesc ca te place si nu cred ca iti va repsosa ca nu sti sa saruti, nu exista o regula pentru sarut cu limbalaughing, trebuie sa te lasi dusa de val :* ps. sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-ma! O sa-nvatam impreuna.