| Alexa3v3r a întrebat:

Ce ar trebui/putea sa fac sa ma sarut cu iubitul meu mai mult decit simplu pe buze. ce as putea sa fac sa se simta bine cind il sarut? dau FUNDITA :*

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Fiecare saruta altfel. Iti poti musca iubitul usor de buze.

| CeInteleptul a răspuns:

Ii sugi buzele
ii muști buzele
ii sugi buza de sus
apoi cea de jos
te joci cu limba
te saruti fara limba

| bengalezu a răspuns:

Iti zic din experienta mea de baiat.nu trebuie sa saruti intr-un anumti fel e de ajuns sa va atingeti buzele etc.eu unul si sigur nu sunt singurul ma excit cand ma sarut cu iubita mea si penisul meu intra in erectie si deja ma gandesc in alta parte cand ma sarut cu ealaughing

| SentimenteAscunse a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti ce ar trebui sa faci, cum, sau mai stiu eu ce.Trebuie sa fi tu insuti.Nu trebuie sa saruti la fel ca altii.Fiecare are propriul sau mod de a saruta.