| myryam02 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa descopar daca baiatul pe care il plac ma place si el? cateva sfaturi va rog funda si vot!:*:**

2 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Nu e chiar asa de greu, voi fetele mai bine va pricepeti la treburile astea, noi sintem mai usor AMAGIT big grin. Daca te place te va privi in ochi, te va saruta chiar daca nu ceri acest lucru, te va imbratisa chiar daca nu iti este frig iti va demonstra afectiune si iti va zimbi,, dar daca nu face nici un lucru din cele de mai sus sad

| KeporLove a răspuns:

Chiamal pe afara. Plimbate cu el, discuta sibiecte deschise. intreba-l daca are prietena. cerei numarul de telefon (chiar daca il ai)
O discutie deschisa intre voi 2 cred ca ar fi tot ce este nevoie