| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui să fac ca să-mi satisfac la maximum partenerul atunci când îi fac sex oral?
Pentru bărbați: voi când considerați că un oral este "bine făcut"?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să sugi până nu mai iese nimic.

| Sofer a răspuns:

Un oral bine facut e sa il faci. Atentie cu dinti ce faci ca unele nu stiu sa il faca asa bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El trebuie sa iti ceara In timp ce ii faci oral.

Răspuns utilizator avertizat
| DanyDav a răspuns:

Cam toți băieții adora sa li se faca deepthroat, se simt ca in paradis, si atunci cand finalizeaza, sa nu faci greseala sa scuipi, inghiti frumos tot lapticu, ca o fata cuminte si ascultatoare!
Mai este posibil sa te **** ei in gurita, sa stai cuminte si sa te supui, sa le lingi, sugi outele cand iti indica, sa le dai limbute unde vor!
Cam asta le place baietilor cand este vorba de oral!

| raicard a răspuns:

... bine punctat domnita! intrebare educativa(-prima si -ultima pe care o vad -la dragoste si sex -inteligenta) *si evident -prima si -ultima oara -cand voi raspunde -la dragoste & sex!

Un oral bine facut -atunci cand simtim ca o faceti din placere!
Pura pasiune! Nu din scarba sau ca vi-o cerem noi(s-o faceti)

| 1q0p2w9o a răspuns:

Pai, un sex oral e bine facut atunci cand parctici toate tipurile. O lingi, o sugi, face depthtroath (intraadanc), te joci cu glandul (capul), toate lucrurile la care va ganditi, dar penisul sa fie luat bine, adica nu stiu, ca atunci cand mananci iaurt laughing sa "umpli" fiecare lucru pe care il faci.

| Mistery1992 a răspuns:

Nu mai pune întrebări în locuri în care îți răspund oameni care s-au uitat la prea multe filme, în primul rând. În al doilea, contează să îți spună ce îi place, însă trebuie să înveți să te și joci și să te bucuri că o faci, întrucât dacă o vei face cu reținere, se va simți asta. În funcție de ce reacții are, vei începe ușor, ușor să vezi ce îi place și ce nu.