| Vladutelu a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca imi place de o fata, dar e inca sufera dupa fostul...

Răspuns Câştigător
| Johnny2705 a răspuns:

Incearca si tu s-o inveselesti, gâdilo si dai si tu flori. Scoate-o la un film sa fa-o sa uite de fostul.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
De unde stii? Consideri tu sau ti-a zis ea?!
In principiu trebuie sa actionezi cum sti tu mai bine.
Daca sti sa interactionezi cu ea si sa-i starnesti anumite emotii, ai toate sansele.
Daca nu, vei primi celebra replica cum ca esti un baiat ok insa ea nu e pregatita de o relatie sau diverse motive banale.

| kandaraki a răspuns:

Sa o lasi in pace sa ii treaca si pe urma sa te concentrezi pe ea

| cyupaku a răspuns:

Sa cauti alta