| Corsi a întrebat:

Cand sunt eu cu o fata in camera sau cand mai sunt doar cativa cunoscuti in camera cu noi, fata imi face cu ochiul, isi pune capul pe umarul meu, isi trece mana prin parul meu, ma lasa sa o ating, ne gadilam, ma ia de mana.
Cand e afara cu prietenele ei abia daca ma baga in seama, nu imi spune nimic. Nici daca stau langa ea.

Intrebarea este : Ma place sau se preface?
Ea sufera dupa fostul iubit si momentan vorbeste cu un baiat, adica ii e ca un iubit.

Eu vreau sa fiu cu ea, ce trebuie sa fac? Daca ma place bine inteles. Si daca nu ma place ce ar trebui sa fac sa se gandeasca la mine?

Răspuns Câştigător
| Aniram a răspuns:

Nu e curva, dar pentru tine simte ceva mai putin, e prea mult spus ca te place. cred ca ii pari interesant.si atunci cand sunteti in camera, presupun cu prietenii tai, ea se plictiseste si ii zboara gandul in alta parte, de aia se da pe langa tine cu mangaieli si cu gesturi de astea, iar cand iese cu prietenele ei, nu mai are timp sa se gandesca la asa ceva. spatiul inchis si lipsa de preocupare e problema. scoate-o in oras undeva, in parc sau la o cafenea si vezi cum reactioneaza. daca se comporta la fel atunci chiar te place. daca e mai indiferenta inseamna ca am avut dreptate.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E curva mai baiete, a uitat sa iti bage mana sub fermoar aia lipsea

| Zenithf a răspuns:

Te place si nu sufera chiar asa de mult dupa fostul, ca nu se alinta cu tine daca suferea. Dar trebuie sa te implici, nu sa te intrebi daca te place.

| darrio2007 a răspuns:

Sufera dupa fostul iubit? Nu s-ar zice. Vorbeste deja cu unul si se da si la tine? Nu crezi ca este nestatornica.Sa nu zic ca Sofer.La fel va face si cu tine. Daca va fi.Se desparte de unul vorbeste cu altul si se da inca si la altul.Curva.Ptiu! Na, c-am zis-o!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Joaca teatru si se foloseste de tine ca,, actor,, in piesa ei de teatru,, amoros,,.Asa ca las-o; 50% ai tai nu ajung.

| 03Didy03C a răspuns:

Eu cred ca doar te simpatizeaza! Doar ca amici, nimic mai ult!

| Corsi explică:

Mai vine un baiat la mine si lui nu ii face cum imi face mie. Deci nu cred ca e curvawinking.

| Corsi explică:

Pai problema e ca are prieten si nu o sa accepte sa iasa. Ce as mai putea sa fac?

| stefanii a răspuns:

Pai eu cred ca atunci cand e cu prietenele ei vrea sa petreaca timp numai cu ele,desi cred ca te place,chiar daca uneori nu are timp de tine. Sincer,ar trebui sa ii spui ca o placi si sa o intrebi daca si ea are aceleasi sentimente fata de tine sau daca nu demonstreaza-i ca o placi prin fapte si prin vorbe. Fa-o sa uite de fostul iubit. Alint-o, joaca-te cu ea, pup-o, da-i ciocolata*fetele ador ciocolatalaughing*, etc. Sper ca te-am ajutat. Succes! :*

| ale1994alex a răspuns:

Poate ca ea te place dar are nevoie si de putina intimitate incearca sa fii in preajma ei fetelor le place sa se simta iubite alintate incearca sa iti petreci cat mai mult timp cu ea

| Melissa_Claudia_2000 a răspuns:

Te place, dar nu stie ce vrea.