| dedee23 a întrebat:

M-a sunat fostul si mi-a spus ca sufera dupa o fata care il place si ea nu-l place, astfel ca am aflat si de ce regreta decizia lui.Si eu care credeam ca vrea sa fie cu mine, iar el m-a sunat sa se planga ca aia nu-l place, ca ar vrea sa tina legatura cu mine prieteneste pana se decide cu care sa fie.ce ar trebui sa fac? Sa renunt? Mai are rost sa sper?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste va veni el la tine
nu tu la el
nu merg asa lucrurile
sunt de parere ca, are nevoie de tine doar ca sa stea pe umarul cuiva cand se simte rau, dar cand lucrurile vor reveni la normal nu va mai avea nevoie de tine
parerea mea
sper ca am fost de folos
sa ai o zi buna

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu merita.

| Xelon a răspuns:

Hey,nu are rost sa tragi de o relatie daca vezi ca nu merge, el ti-a spus sincer ca este indragostit de fosta, nu are rost sa te chinui singura, nu meriti sa fi tratata asa, crede-ma cel mai bine este sa o rupi de tot cu el ai sa vezi ca m-ai tarziu iti vei da seana ca a fost ceea mai buna decizie.

| GreenVoid a răspuns:

Ti.a dat maximlaughingSi vrei sa astepti sa se decida daca te vrea sau nu? Daca ai ceva demnitate in tine il lasi in pacewinking

| anonymouse1122 a răspuns:

Nu nu ar mai trebui sa speri deoarece el sigur o iubeste pe cealalta fata deoarece el a renuntat la tine pentru ea