| nobody_9468 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca persoana iubita mi-a gresit ambtitionat de o "chestie" ce eu i-am interzis-o si chiar l-am amenintat ca daca o va face sa-si ia adio de la mine, la care el "Pentru cat timp?" fiind sigur ca-l voi iertastraight face.
Stie ca am aflat, m-a sunat a vazut ca sunt suparata, la ceva timp primesc sms ca-i pare rau si sa-l iertstraight face.
Eu plang ca proasta la ore, plec de la ore de nervi si el isi cere iertare.Stiu sigur ca tot la el ajung si asta ma enerveazastraight face. Cum sa-l fac sa inteleaga ca n-are cum sa se joace cu mine si sa nu-mi mai greseasca?
Nu suport ideea ca tot la el ajung, dar asta este adevarulstraight face.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fa o pauza mai mare, sa vada ca fara tine nu mai e la fel happy
sper ca te-am ajutat love struck

| Robeee a răspuns:

Pff pana la urma gandeste-te ca asa sunt baietii thinking Si. cel mai bine ar fi.nu stiu. sa ai o discutie mai serioasa cu el si daca el i-a discutia la misto ar trebui sa iti dai seama ca e cam nesimtit straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te`a inshelat? eu zic sa il mai lasi putin, sa vezi daca merita sa-l ierti. daca mai insista.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te inselat lasa'i pic timp si vezi daca merita sa'l ierti si daca il ierti sa fii sigura ca nu iti mai greseste.sti cum sunt baieti mereu sa uita la alta fata chiar de nu vrea.gandestete bine daca merita sa'l ierti pentru ce te; a facut chiar daca u ai zis sa nu fac asa ceva. BAFTA