| daniela_4136 a întrebat:

Ce parere aveti! Cand eram in Rominia imi place de un baiat si el nici macara nu vorbea cu mine. Am plecat in Spania si cand m-am intors in Rominia o inceput sa zica ca ma iubeste si chiesti din astea si nu stiu ce sa fac mie inca mai imi place de el sad da nu vreau sa sufar (cred ca vrea sa isi bata jog de mine)cryingcrying

Răspuns Câştigător
| roxii_1257 a răspuns:

Esti in aceea situatie ca si minewinkingsi eu cred tot la fel...ca vrea sa isi bata joc de mine, da' mai degraba imi bat eu joc de el sa vad ce vrea de la minehee hee

1 răspuns:
| opium a răspuns:

Sigur o sa isi bata jog de tine.