| ANONIM12737 a întrebat:

Ce ar trebui sa știu ca băiat înainte de începerea vieții sexuale, în afara de chestia cu protejarea etc? Ma interesează ce schimbări aduce asta la nivel de organism, o sa ma doara organul genital sau îmi va curge sânge? (As prefera și niște sfaturi ca tipa sa nu-și dea seama ca am avut primul contact sexual cu ea.) Daca 'i-o bag' doar în fund tot îmi pierd virginitatea nu?

6 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Asta e intrebare la care vreau si eu raspunsuri(virgin de 23 de ani).

| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu e nici o diferență inainte și după. Ci doar o experiență nouă.

| Stonehard a răspuns:

La cum ai pus intrebarea, e clar ca mai trebuie sa te coci putin. Mai ai putintica rabdare. Parerea mea...

| ANONIM12737 explică (pentru Stonehard):

Nu mai am răbdare, și o sa te *** pe tine în cur

| Stonehard a răspuns (pentru ANONIM12737):

Copilas, ti-e rau? Da-ti doua palme acum, si treci la somn.

| RAY a răspuns (pentru ANONIM12737):

Deci ai trecut pe băieți