anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce are cu mine? Ce simte? Ce vrea?
De 2 saptamani "stau" cu un baiat, stau in ghilimele pentru ca nu se prea vede ca suntem impreuna, desi multi pr de-ai lui stiu de noi.Ne intalnim f rar, desi stam la un min distanta, tot timpul am impresia ca ma minte, ca merge nu stiu unde si imi spune ca merge la fotbal si la sala. Apoi vin altii cu diferite povesti, barfe iar eu mor d nervi. Dupa 3 zile dp c ne-am combinat deja a vrut s-o facem, n-am cedat, decat:dupa 2 saptamana.SI dupa ce s-a intamplat parca ma ignora, p mess l-am prins d multe ori pe invizibil, el a negat, dar nu cred ca minte c scria.In rest, cand suntem impr e totu ok dar...nu stiu cs mai cred despre el. Face cunostiinta cu fete, nu ma respecta deloc, iese dp mess, nu-mi zice nimic si cel mai rau e ca eu chiar tin la el,, adica, nu stiu.Mentionez ca el are 15 si eu 17 anibig grin, el e pesti eu scorpion si desi se spune ca suntem cuplul perfect nu-i deloc asa...ma dispera comportamentul lui. Ajutor va rog, are rost s-o mai intind cu el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai 17 ani, el are 15 (vrei ceva serios cu el la varsta asta?) baietii se maturizeaza mai tarziu...
a vrut sa o faceti din prima seara dar u nu ai cedat decat dupa 2 saptamani... wooow esti mandra de chestia asta? eu unu nu as fiii.
dupa ce i`ai cedat si s`a intamplat marea "harjoneala" el nu te-a mai bagat in seama = a vrut numai asta si te-a pakalit.
deci lasa`l impaca`te cu ideeea ca te-a pakalit si data viitoare nu mai face aceeasi greseala .ps.intr-o relatziile nu prea conteaza zodiile ...conteaza mai mult ce au partenerii in capwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa te gandesti si tu... E o diferenta de 2 ani intre voi, el este mai mic.de obicei este normal ca el sa fie mai mare decat tine! La 15 ani nu prea poti sa ai pretentii de la el ca ii fug ochii dupa altele! Tie nu-ti bate la ochi ca ai cedat prea repede?raised eyebrows
Daca stai sa te gandesti...intai trebuie sa cunosti bine o persoana si corpul acesteia inainte sa o faceti, numai in cazul in care e doar o aventura atunci merge!
Daca ar tine la tine, n-ar avea motive sa te evite si alte cele...Mai ales dupa ce ati facut-o, in mod normal trebuie sa va intelegeti mai bine, nu mai prost!
Vorbeste serios cu el[desii mai mult ca sigur nu te v-a asculta cu atentie] si intreaba-l ce vrea...mai mult ca sigur v-a spune ca vrea sa fie cu tine si alte celechatterboxAr spune orice sa te mai aiba odata in patwinkingLa varsta lui e cam nehotarat...
Eu zic ca e o pierdere de timp, insa conteaza ce vrei tu!