| LupulTurbat a întrebat:

Ce-as putea sa fac si eu ca sa imi ingros vocea? dar faea sa beau oua crude! dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Salve Flow. Asa cum au zis si cei de mai sus (mai putin retardu' de yuhuu, care dupa ce ca e prost, mai si insista - ce sa faci, asa se intampla cand se casatoresc fratii) daca ai un 15-16 ani sau pe acolo vei ajunge la pubertate in curand. Vocea ti se va schimba (o sa fie o perioada plina de schimbari) si o sa se ingroase.

Acum, daca vrei sa suni ca Vin Diesel, tipul povestea ca la un film a trebuit sa traga 40 de duble la o scena in care fuma o tigara. Dupa asta i s-a ingrosat vocea, fuma lucky strike rosu big grin.

In cazul in care te intrebi daca varianta cu tigarile merita, raspunsul este nu. Iar raspunsul la intrebarea "de ce nu?" este "cancer".

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce are vocea ta? Cu trecerea timpului, vocea unui băiat se îngroașe.
Pa, pa.

| toxik a răspuns:

Vocea ti se ingroasa si de la tutun.winking... avand in vedere ca esti baiat, vocea ti se va ingrosa in mod treptat, odata cu trecerea anilorwinking

| SkyZ0 a răspuns:

Apucate de fumat laughing Glumeam pai n-ai cum sa iti ingrosi vocea asta vine odata cu maturizarea tongue Funda?

| yuhuu a răspuns:

****winking

| yuhuu a răspuns:

S.m.e.c.l.e.u erawinking

| Lucian_Vatafu_1996 a răspuns:

Chestia cu fumatul e o prostie. Sunt clasa a 9-a si fumez din a 5-a. Si am tot o voce de copil de 3 ani. Nu va luati dupa astia cu fumatul pentru ca vocea lor s-a schimbat din alte motive.