| sw33tdoll a întrebat:

E ziua prietenului meu si trebuie sa-i fac un cadou (cadouri) mai speciale,suntem impreuna de ceva ani,pe timpul acestor ani i-am dat si ceasuri scumpe de firma,si parfumuri la fel de firma,bratara de argint,set dupa bierbierit,portmoneu, maiou, flashcard..si inca mai nu stiu ce inca acum vine o problema nu stiu ce sa-i fac cadou si de data aceasta va rog ceva ideei sa-mi propuneti?(nu ceva banal si nu doar o idee)merci de inainte funda*

6 răspunsuri:
| Burondo a răspuns:

1.hmm ce-ar fi sa inchiriezi o camera la hotel. o umppli de trandafiri te imbraci sexy si aveti o seara romantica. eventual o cina inainte.

2.o petrecere surpriza.

3.inca un ceas si mai ei si o bluza, camasa.

4.ii cumperi o masina laughing

5..hmm gata nu mai am idei XD

| sw33tdoll explică (pentru Burondo):

:d da da un bmw o spus ca vrea dar stii cum nu-s milionarbig grinbig grinbig grin)))

insa nu vreau idee de cum a petrece timpul dar ce cadou sa-i facbig grin ceasuri i-am dat 2 de la guess si ce la Klein)nu cred ca mai e nevoie((

| Burondo a răspuns (pentru sw33tdoll):

Nu stiiu... atunci cumparai ceva care sa-l foloseasca in casa sau cv ornamental. tablou, vaza. chiar nu stiu laughing nu-i mai lua atatea lucruri cand nu e ziua lui laughing

| Adelaide13 a răspuns:

Buna! Cred ar fi ceva frumos, spectaculos si inedit daca i-ai face o petrecere surpriza. Invitai prietenii si apropiatii dar fara sa stie absolut nimic. O sa fie placut surpins. Si nu cred ca niste bauturi si un tort ar ajunge cam mult. Dar daca nu esti zgarcita la portofel alege o locatie mai interesanta. Have fun!

| sw33tdoll explică (pentru Adelaide13):

Murci desigur dar petrecerea deja-i in plan facuta de el si nu pot sa fac doua de-o data dar daca-ar fi sa-mi dai idei de vreun cadou mai neobisnuit ce-ar fi?

| Adelaide13 a răspuns:

Daca ii plac animalele un caine de exemplu un rottweiler, daca e mai romantic poti sa faci un colaj de poze cu voi dar ceva cu stil nu doar niste poze lipite.winking