| qieiqpalz a întrebat:

Deci am un coleg care se crede foarte smecher, el de fapt e sarac si vine la scoala doar sa le manance mancarea la colegi. Profita de toti daca ii ceri ajutorul nu te ajuta, el azi m-a enervat foarte tare pentru ca atunci cand profa a intrebat unde lucreaza sora mea el a zis ca pe traseu. Cum as putea sa ma razbun pe el tinand cont ca el singur nu e tare, doar cu mai multi. Cum as putea sa ii fac rau dar sa para ca nu am vrut /sa para o greseala?

9 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pune laxative in mancarea colegilor laughing

| qieiqpalz explică (pentru OldSoul):

Am inteles deci ma impiesic si ii trasnezsc un cap in gura si bonus si un pumn

| siriusblack98 a răspuns:

Scapa-i un pumn in gura si un genunchi in burta si spune-i ca te-ai impiedicat.Dar cand il vezi ca este singur fara nimeni in jur.Nici nu se va mai apropia la mai mult de 2 metri de tine, dar sa mai comenteze.O sa priceapa mesajul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi sărac și a fi șmecher nu se exclud una pe alta happy Dimpotrivă.
Șmecheria (tupeul) e apanajul celor care nu au altceva.

| Kerre a răspuns:

Cand il vezi ca este singur si nu mai este nimeni prin prejur atunci mergi spre el si prefate ca te impiedici si dai un cap in gura.

| artemidak a răspuns:

Când il prinzi, împiedica-te, și futei una de sa te țină minte.

| Inceputul a răspuns:

Daca vrei sa te razbuni, si urmeaza sa o faci inseamna ca esti la fel de destept ca el, nu iti mai pierde timpul cu asa ceva, nu are rost.

| qieiqpalz explică (pentru Inceputul):

Intr-un fel ai si tu dreptate.