| mentholinks a întrebat:

Ce asteptari aveti de la sexul opus cand e vorba de sex?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa isi faca meseria bine

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Performanta sexuala si dezinhibitie

| RAY a răspuns:

Am așteptarea sa nu minta, sa nu fie tarfa, sa nu fie infidela, cât despre sex nu asta e baza a cv serios

| LoveSleep a răspuns:

Să nu latre

| Apokales a răspuns:

Sa nu aiba pretentii, altfel n-o sa stea cu mine. laughing

| Superior a răspuns:

Sa aiba ce nu am eu si sa-si faca menirea data de la Creator : sa se supuna in pat si sa ma iubeasca.

| Glenky a răspuns (pentru Superior):

Cica sa se supuna, uite ma la el neanderthal-ullaughing)))

| Gorbaa a răspuns (pentru Superior):

Hahaha

| NotNamed a răspuns:

Sa aiba o igiena buna, atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supunere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi aduca aminte de fiecare data de..ca sa ma protejez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma domine

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dominat-o pana la urma pe tipa aceea care era afectuoasa cu mine si i-am mai descoperit un tatuaj.
Am avut mai mult timp liber de cand nu a mai trebuit sa raspund la toate tampeniile pe care mi le scriai tu.
Trebuia sa pleci mai devreme.
Pleaca de tot si nu mai sta toata ziua ca o ciudata pe profilul meu. De fapt, nu, o sa te las eu maine fara motivul care te face sa fii aici in continuare, pentru ca aparent esti prea inapta sa te tii de o decizie pe care tu singura ai luat-o.
Pa, draga mea rosa.
https://pastebin.com/uA9e9xYq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de femeie.Am așteptați grave, să fie nebuna. O târfă, jigodie și alte cele, mai rele. Așa dacă nu e, rămân plăcut surprins.

| Hela a răspuns:

Pana sa se ajunga in punctul ala, trebuie sa existe un sentiment de atractie, o chimie si sentimente... Odata ce se ajunge in pat, e normal sa existe respect(ma refer sa se ia in considerare sugestiile si starea celuilalt) si reciprocitate(de preferat, fara a fi ceruta)...

| JojelJelosu a răspuns:

Sa imi fie jumatatea lipsa in completarea ciclului dat de cei de sus pentru cei de jos.

| Gefahr a răspuns:

Sa fie energica asta pana la vreo 50-55 ani dupa aia pretentiile scad te multumesti sa fie treaza sau chiar vie.