| RAY a întrebat:

Voi ce complexe aveti? In materie de sexul opus

7 răspunsuri:
| RAY explică:

Ce idei ma omule ca conteaza aspectul fizic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când le-am avut nu le-am Dorit (fugeam dupã imposibile)dupã au devenit bunaciuni din Cale afara. Acum sunt cuminte si intentionat nu am mai incerc Cu nici una.

| wpetterssone a răspuns:

Poți să îmi explici la ce te referi când spui complexe?

| Subsemnatul123 a răspuns:

Prin complexe te referi la anumite comportamente ciudate pe care le manifesti fata de sexul opus? Pai eu de exemplu de vreme ce am fost un fraier si un ratat in liceu mi-a fost rusine sa vorbesc cu fete despre relatii si din acest motiv n-o sa-i zic niciodata unei femei ca as vrea o relatie cu ea. Din mai multe motive nici femeile nu vor vrea probabil o relatie cu mine.

| Subsemnatul123 a răspuns:

A intrebat daca avem complexe fata de sexul opus iar asta este un complex care pe mine m-a marcat. Timid fiind n-o sa fiu eu vreodata ala care sa faca "primul pas".

| lilianaadelina a răspuns:

Nu trebuie sa fii complexat de nimic.Tu esti tu si aia e.Cui nu ii convine, ura si la gara rolling on the floor

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Eeeeee nu trebuie, le ai dobandite prin experiente personale cu sexul opus