| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care ti au pierdut increderea in sexul opus? voi aveti incredere in sexul opus?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Abia mai cred in mama asa ca increderea mea o castiga un robot femenin sexual

| RAY explică (pentru mgtow):

Mai un pic man si scapam de sclavismnul vaginal

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

La ce te referi mai exact?

| RAY explică (pentru mgtow):

Despre acel robotel

| Drimmero a răspuns:

In general nu prea am incredere in oameni, deci concluzia o tragi.

Ramasite de incredere pentru persoana iubita ar trebui sa ai, dar sunt atatea cazuri de 'inselat, tradare' ca nu-ti mai trebuie.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dar in echipa ta de fotbal mai ai incredere?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

In echipa mereu am avut incredere, acolo alta e buba, conducerea si afacerile ce se fac pe spatele echipei.

| Hammurabi a răspuns:

Da, până la proba contrarie, am încredere. De ce aș bănui "din principiu" o persoană de nesinceritate? Nu sunt adeptul teoriei toți/toate sunt la fel.
În al doilea rând, nu sunt atât de sensibil încât să mă tem că voi fi "rănit". De fapt nu prea cred că sunt "rănibil" din dragoste. Cred că deja sunt prea bătrân. laughing

| Emma30555 a răspuns:

Increderea o ai la inceput, ti o pierzi pe parcurs daca persoana iti da motive si inca de la inceput iti da semne daca poti sa ai sau nu incredere, depinde si de experienta ta
Intotdeauna pornesc pe premisa ca persoana e de incredere.

| Clorox a răspuns:

Nu prea am incredere in oameni, nu doar in femei.

| PersonajFictiv a răspuns:

Si-au pierdut incredere cu un motiv.
Au fost mintiti,tradati,au fost facuti sa se simta destul de rau incat sa nu mai isi doreasca sa se lase vulnerabili in fata altora cum au facut-o candva.
Dar, e si o chestie, trebuie sa inveti din greseli, trebuie sa te uiti in urma si sa vezi unde ai gresit.
Sa vezi acele momente cand TU ai acordat increderea orbeste si sa nu mai faci aceleasi greseli din nou, sa oferi increderea cu prudenta.

| Seba2013 a răspuns:

Increderea se castiga, nu vine gratis.
Dar ca sa aiba cineva incredere in tine, trebuie sa ai anumite calitati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de motiv. Daca e doar neincrederea in ei, o parere proasta, evident.
Cata am si in acelasi sex.Mai deloc))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am incredere nici in tovarãsi barãmite intr-o fatã, nu imi place sã pun femeia pe primul loc, inainte eu si prietenii dupã ele.

Tocmai azi una a fugit de la mine la un prieten, creând tensiune intre noi dupã ca sã vezi fata la lãsat cu testiculele albastre.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Erai in relatie cu ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt eu cu relatiile, nici nu intâlnesc fete care sunt.

| theillusoryman a răspuns:

Nu am încredere în nimeni, nici măcar în mine câteodată.