| Savemefromthedark a întrebat:

Ce ati alege dintre o fata cu sanii imensi(de parca ar fi alaptat doi copii) si cu fundul plat, care face scandal din orice, cand vorbeste nu poate sa-si tine tonul normal numa sa si-l ridice ca si cum ar tipa, care sa te faca de ras cand mergi pe strada si sa mai vorbeasca si ca la usa cortului sau o fata cu fundul mai bombat, lata in solduri, cu coapsele mai groase si cu sanii realtiv medii spre mari dar care sa stie cum sa-si tina tonul, sa fie calma, sa nu caute scandal, sa stie cum sa se comporte in public- o fata la locul ei. Voi pe care ati alege-o pe prima sau pe a doua? Va tog sa si argumentati de ce.

11 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Deci nu spun ca le-as arunca la gunoi pe amandoua... Dar as lua-o la fuga si mi-as lua una normala.
De cand trebuie tu sa alegi intre ele doua? S-au terminat femeile si eu nu stiu?! Uite, eu inca mai exist, la fel si alte fete. Nu vezi bine, sau esti manipulat de ele?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici una ambele pe care le-ai descris sunt urate cu spume, eu am totusi stantarde mai inalte. iar sa pui o femeie cu apucaturi de menopauza intr-o ecuatie inseamna ca nu ai toate tiglele pe casa sau ai doar standarde foarte josnice. eu prefer o fata superba ca o papusa si muta

| minrest a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai cu respect fie spus, frate Vergi, ia-ti o papusa gonflabila de pe acuma, cat inca mai sunt mute.

| maria999 a răspuns:

Daca pentr tine e atat de important aspectul fizic tu trebuie sa alegi. Eu daca as fi baiat normal ca as alege o fata care se comporta ciilizat ca doar nu vreau sa am langa mine un animal, dar daca tie iti trbuiegredina zoologica langa tine e treaba ta. Bafta!

| RAY a răspuns:

Sincer aia cu sase mari ca duc lipsa de
-perna
- caldura
dar sa fie grasa si da duc lipsa de mancare sa aiba slanina, sunca
eu as alege una sincera, sincera sa fie si din tm, restul mi egal

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Logic că aş alege "varianta 2" - motivele/argumentele sunt clare : toate cele enumerate de tine în cazul ei sunt CALITĂŢI ( nu "defecte", cum sunt cele din cazul primei fete )!

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Mă - treaba ta. Da' e cam nașpa când ai de ales între două rele. Mai ales dacă ai de gând să păstrezi „răul cel mai mic".
Sincer, eu aș fugi de amândouă; degeaba se zice că „rău cu rău, da-i mai rău fără rău"... Aici, cu siguranță, e mult mai bine!

| Danysan a răspuns:

Pe niciuna. Fugi de specimene din astea.Be free bro.

| Lawliet14 a răspuns:

Cu siguranta nu as alege-o pe prima dar trebui sa ai sentimente pentru a doua ca sa o alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi bag inexistentalaughing)
Tu chiar nu ai ce face...

| Syndre a răspuns:

Nu-mi plac sânii mari, prefer un fund fain.