| Savemefromthedark a întrebat:

Ce ati alege dintre o fata cu sanii imensi(de parca ar fi alaptat doi copii) si cu fundul plat, care face scandal din orice, cand vorbeste nu poate sa-si tine tonul normal numa sa si-l ridice ca si cum ar tipa, care sa te faca de ras cand mergi pe strada si sa mai vorbeasca si ca la usa cortului sau o fata cu fundul mai bombat, lata in solduri, cu coapsele mai groase si cu sanii realtiv medii spre mari dar care sa stie cum sa-si tina tonul, sa fie calma, sa nu caute scandal, sa stie cum sa se comporte in public- o fata la locul ei. Voi pe care ati alege-o pe prima sau pe a doua? Va tog sa si argumentati de ce.

11 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Deci nu spun ca le-as arunca la gunoi pe amandoua... Dar as lua-o la fuga si mi-as lua una normala.
De cand trebuie tu sa alegi intre ele doua? S-au terminat femeile si eu nu stiu?! Uite, eu inca mai exist, la fel si alte fete. Nu vezi bine, sau esti manipulat de ele?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici una ambele pe care le-ai descris sunt urate cu spume, eu am totusi stantarde mai inalte. iar sa pui o femeie cu apucaturi de menopauza intr-o ecuatie inseamna ca nu ai toate tiglele pe casa sau ai doar standarde foarte josnice. eu prefer o fata superba ca o papusa si muta

| minrest a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai cu respect fie spus, frate Vergi, ia-ti o papusa gonflabila de pe acuma, cat inca mai sunt mute.

| maria999 a răspuns:

Daca pentr tine e atat de important aspectul fizic tu trebuie sa alegi. Eu daca as fi baiat normal ca as alege o fata care se comporta ciilizat ca doar nu vreau sa am langa mine un animal, dar daca tie iti trbuiegredina zoologica langa tine e treaba ta. Bafta!

| RAY a răspuns:

Sincer aia cu sase mari ca duc lipsa de
-perna
- caldura
dar sa fie grasa si da duc lipsa de mancare sa aiba slanina, sunca
eu as alege una sincera, sincera sa fie si din tm, restul mi egal

bursuc001
Userul Lunii
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Logic că aş alege "varianta 2" - motivele/argumentele sunt clare : toate cele enumerate de tine în cazul ei sunt CALITĂŢI ( nu "defecte", cum sunt cele din cazul primei fete )!


Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Mă - treaba ta. Da' e cam nașpa când ai de ales între două rele. Mai ales dacă ai de gând să păstrezi „răul cel mai mic".
Sincer, eu aș fugi de amândouă; degeaba se zice că „rău cu rău, da-i mai rău fără rău"... Aici, cu siguranță, e mult mai bine!

| Danysan a răspuns:

Pe niciuna. Fugi de specimene din astea.Be free bro.

| Lawliet14 a răspuns:

Cu siguranta nu as alege-o pe prima dar trebui sa ai sentimente pentru a doua ca sa o alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi bag inexistentalaughing)
Tu chiar nu ai ce face...

| Syndre a răspuns:

Nu-mi plac sânii mari, prefer un fund fain.