| vladdd16 a întrebat:

Sall fetelor am o intrebare pentru voi. Ce preferati un baiat smecher si extrovertit sau un baiat mai timid?

5 răspunsuri:
| Pathy a răspuns:

Fetele vor un "bad boy" dar care sa fie mai timid doar cu ele. Acuma depinde si de gusturi, dar fetele in general prefera un baiat smecher si etrovertit cum ai zis

| TheAvenger a răspuns:

Nici unul nici altul. unul care să fie capabil să mă înțeleagă și să mă accepte așa cum sunt eu.să-i placă de mine așa cum sunt eu.

| AndyLavy a răspuns:

Din punctul meu de vedere mai toti baietii smecheri. sunt niste cocalari. asa ca as alege unul timid, pe care in timp sa il pot schimba. nu suport asa zisii baieti "smecheri"

| Inemes a răspuns:

O combinatie intre ce ai zis tu acolo.happy

| Deniiisaaa a răspuns:

Eu as prefera un baiat mai timid...Nu-mi plac smecherii, am o oarecare antipatie fata de unii.