| BlitzLikeXd a întrebat:

Voi cum de aveti succes in Dragoste? cum vi se pare relatie pe care le aveti?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sa ai noroc trebuie sa fi frumos sau sa ai banii eu nu le am deci nu am noroc asta e, cum vi se pare relatie pe care le aveti?
incredibile asa mi se par

| OnuOnulică a răspuns:

Eu nu am.

| Exilee a răspuns:

Dragoste? Serios? rolling on the floor

Nu exista dragoste, ci atractie fizica in majoritatea adolescentilor. Ma rog, poate fetele cred ca "traiesc o idila", dar nu este decat "joaca", o iluzie si bineinteles o pierdere de timp. O relatie de dragoste in adevaratul sens al cuvantului incepe dupa varsta de 18 ani. Ma rog, poate exista MICI EXCEPTII.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Exilee):

Si tu esti o exceptie?

| Aimèeeee a răspuns (pentru Exilee):

Tu esti vocea poporului? happy

| Aimèeeee a răspuns:

Eu una, cred ca am.
Sunt la a doua relatie serioasa.
Prima a durat 1 an si 3 luni si actuala 7 luni.
Nu-mi place sa-mi bat joc.

| Exilee a răspuns (pentru Aimèeeee):

Eu doar am spus ce am vazut happy. O dovada de dragoste adevarata ar fi rezistenta cat mai puternica in prag de suferinte. Oricum, felicitari cuplurilor care au rezistat unor situatii dificile.Este demn de apreciat. Spui ca ai o relatie. Ma bucur atunci si sa o mentineti cat mai puternica happy

| Aimèeeee a răspuns (pentru Exilee):

Multumesc. Asta fac happy

| andreea9701 a răspuns:

Am o relatie frumoasa

| aimspeşăl a răspuns:

De nimic sad