| alexuzha a întrebat:

Ce ati fi in stare sa faceti pentru a fi cu persoana de care v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu cred ca orice. Totul e cu limita.

14 răspunsuri:
| daii a răspuns:

As muta muntii din lochappy, daca as stii ca merita cu adevarat.si pot spune ca am facut multe pana acumthinking si sincer tind sa cred ca unele persoane nu prea au meritat.
Acum asta e.in orice caz.pentru persoana iubita as fii in stare sa merg pana la capatul lumii, sa lupt impotriva tuturor!

by daiiwinking

kratos
| kratos a răspuns:

Orice big grin

| lola a răspuns:

Daca ajungi la varianta "ce esti in stare sa faci pentru el/ea" mi se pare ca mergi prea departe [nu vorbesc de tine...asa in general]. Daca persoana nu simte acelasi lucru get over ithappy

| M.J. a răspuns:

Poi as face aproape orice, adica daca lui i-ar place cat de cat de mine si daca nu ar fi altcineva in viata lui, as incerca pana cand o sa fiu sigura daca vrea ceva serios cu mine sau...nimic.iar daca nu, o sa cedez si o sa fac tot posibilul sa il uit

| Viuvi a răspuns:

Depinde, nu as face vreo nebunie sau ceva ce mi-ar strica viata sau relatia cu familia!

| ViVi a răspuns:

Eu thinking sincer daca aceea persoana nu ma place eu nu as lupta sau nici macar nu as obligao laughing sunt multi baietii ..nu ma sinucid pentru un baiat sau ma arunc de pe un stalp rolling on the floor

| ViVi a răspuns:

Are dreptate @SoftCristi totul este cu limita si in dragoste si in viata ta personala in orice este limita tongue

| eni a răspuns:

Multe.

| tuska a răspuns:

Totul...Numai sa iubesti si nu mai ai limite...

| juno a răspuns:

Nimic. As fii doar EU... adica daca acea persoana nu tine la mine pentru ceea ce sunt, sincer, chiar nu mi-as bate capul sa incerc sa ma schimb sa fiu pe placul lui.winking

| Danutz_8401 a răspuns:

Eu ca baiat nu as face prea multe.mai bine zis stau dupa eu si ii dau de intels ca vreau sa fim impreuna. daca ea nu da nici un semn nu mai incerc...pentru ca nu va avea rost

| sunt_fericita a răspuns:

Sa renunt la scoala :-)))

| ancutzasweet a răspuns:

Totul.Fiindca dragostea nu este ceva etic...este ilogica...si pentru a-ti intregi fericirea trebuie sa lupti pentru ceea ce vrei... Iubirea e ceva ce merita trait si daca e sa piara... e bine sa-ti amintesti cu placere momentele frumoase.kisss :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scriu corect gramatical. laughing