| Monimoni1996 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitului meu? (detalii despre el, e pasionat de masini, se descurca cu iphone-urile laughing ) mereu am avut dubii la ce sa ii cumpar cu toate ca il cunosc bine, sunt cu el de 1 an jumatate, dar niciodata nu m-am descurcat la cumparat cadouri

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate un ceas dacă știi că ar purta? eu chiar să am un ceas, mi-ar plăcea să port unu făcut cadou de iubit.
Ori parfum, niciodată n-ai destule. laughing
ceva accesorii pentru mașină, un parfum mai scump de mașină sau alte accesorii de le găsești prin magazine.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

A și ai mai putea să-i iei pe lângă cadou principal și o husă pentru iphone din prezent

| Monimoni1996 explică (pentru Adry05):

Faza e ca ceasuri are destule, are si la vanzare ca s-a plictisit de ele, accesorii de masina ce as putea sa ii iau? Un sfat?

| Adry05 a răspuns (pentru Monimoni1996):

Du-te și tu printr-un magazin de domeniu și întreabă vânzătoarea

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iphone 12

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa ii faci "cadou" o zi doar cu voi doi, de iesit in oras, de plimbat, de luat cina. Nu trebuie sa fie neaparat ceva material. Mergeti prin Carturesti, lasa-l sa aleaga el o carte, ceva ce nu faceti mereu. Ceva ce stii ca l-ar surprinde. Nu totul trebuie sa se rezume la ceva material.

| cristimihailov a răspuns:

Un striptease si descarca-l de cateva ori.