| MegaOmega a întrebat:

Ce cadou de 8 Martie as putea lua unei fete pe care o plac si ea stie asta. Ea mi-a spus ca ar vrea doar un buchet de flori dar vreau sa-i iau ceva mai special. Sugestii?

P. S. Parfum i-am daruit deja.

Funda...winking

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

I-ai putea lua:
-un ursulet pufos si dragut de plus;
-un breloc cu forma ciudata si speciala;
-o cutie de bomboane in forma de inima, floare etc;
-doua bilete la cinema,teatru, concert s.a(tu si cu ea);
-o plimbare la munte, in parc, in oras, in care sa-i iei ceva(floricele, popcorn, inghetata...);
-o carte despre domeniul pe care o fascineaza;
-niste cercei colorati sau cu diferit contur(nu neaparat din aur) si un colier cu litera care incepe numele ei sau chiar al tau;
-sa o invinti la o cofetarie sa beti un suc si sa mancati o prejitura(desigur, tu o sa platesti);
-sa ii iei un animalut de companie(hamster, catelus, perus) si multe altele.
Foarte frumos din partea ta sa te ocupi de cadouri. Putini tipi mai fac asta.De asemenea, poti sa nu-i spui de ce ai tu de gand sa ii iei si sa-i faci o surpriza.
Ps:Mai cauta si tu pe Net alte cadouri speciale.

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Fetele sunt innebunite dupa bijuterii, i-ai putea lua un lant deosebit de argint, sau cercei
ceea ce mi se pare dubios este ca ea ti-a zis ca vrea flori, nu stiu... orice si-ar dori o fata nu poate sa ii spuna baiatului direct asa "vreau x lucru" e cam ciudat

| AndruţHere a răspuns:

Dacă aş fi în locul ei tot un buchet de flori aş vrea. Dar dacă spui că vrei să-i oferi ceva special ai putea să ieşi cu ea în oraş, la o ceainărie ca de exemplu.Iar ca un cadou ai putea să-i ofeeri o poză cu voi doi într-o ramă draguţă, sau o inimă uriaşă(aici am dubii că i-ai dărui aşa ceva, dar este o idee). Sau îi poţi oferi o zi de neuitat.

| ValentinCN a răspuns:

Surpride-o printr-o felicitare personalizata creata de tine, pe care o poti atat scoate la tipar, cat si daru-i online. Iata aici de ce ai nevoie - http://lectii-photoshop.com/felicitare-cu-ziua-de-8-martie/

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie de pe iBijuterii : http://www.ibijuterii.ro