| iubitziiiiiiiiiiiiickaaaa a întrebat:

Ce cadou ii pot face iubitului meu.va implinii curand 20 de ani ce pot face va rog frumos ajutati-ma cu niste idei pentru ca nu imi trece nimic prin cap (de imbracat pot i-am cumparat poze intamate cea parfumuri.)dar nu este prea fascinat de astea ce cadou material i-as putea oferii eu, ca pasiuni sa zic ii plac doar masinile dar nu cele de epoca cele puternice deci nu am absolut nici o idee as vrea ceva personificat dar nu numai atat... ceva ce sa ii placaa

Răspuns Câştigător
| iubiris a răspuns:

O chitara?

2 răspunsuri:
| Andre7ea a răspuns:

Poti sa-i personalizezi o poza cu voi doi. O sa ii placa, te asigur!

| Puercoloco a răspuns:

BJ cu Moet