| madasuk a întrebat:

Ce cadou le faceti maine mamelor voastre big grin vreau si eu idei funda si vot big grin:X MS (sorry categoria )

Răspuns Câştigător
| ClopotelAlex a răspuns:

Mamelor le plac chestiile sincere si date din inima. De exemplu poti cumpara o felicitare sau o floare. Mamei mele ii plac zambilele. Zambilele si ghioceii sunt de nerefuzat si sigur le plac mamelor.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Spre rusinea mea nimicblushing

| madasuk explică:

Ce drguts mersi mult :X

| underground22 a răspuns:

Flori!
Nu vei da gres niciodata!
in ultimii ani i-am luat mamei cate un trandafir si ceva simbolic: o cana inscriptionata cu"pentru cea mai buna mama",o diploma cu titlul "pentru cea mai buna mama", o perna in forma de inima, tot cu "pentru cea mai buna mama" si lista poate continua la nesfarsit!