| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou pot sa-i cumpar unei fete de 15 ani pe care o plac la nebunie? Si ea pe mine...thinking

Răspuns Câştigător
| Gaabi32 a răspuns:

Orice i`ai lua important e sa il iei din suflet.De preferat flori trsndafri rosii:X:X... ceva de plus ursuletz sau altceca.un lantisor sau inel ea daca te iubeste ii va placea orice i`ai da.Tragio si tu de limba poate ea vrea ea ceva anume.:X

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un vibrator, o sa-i placa la nebunielove struck

| Lacoste a răspuns:

Cumpara-i un lantisor de argint si un buchet de trandafiri rosii.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Vibratoare, vibratoare
asta e ce le place la domnisoare rolling on the floor

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| LetyPayne a răspuns:

Pai ca sa imi cumperi un cadou potrivit intreab-o intai ce preferinte are. Orienteaza-te dupa preferintele ei.

| Alexandrailinescu a răspuns:

Un colier cu initiala ta ar fi draguts...si sigur i`ar placea:*