| BebeZpacit a întrebat:

Ce cadou pot sa-i cumpar unei fete care face 9 ani? Fara jucarii!

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

Ii poti lua ceva de care chiar se poate folosi mai mult timp... nu stiu, haine de exemplu, sau carti de citit.

9 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Un puzzle

| Ella3133 a răspuns:

Un tricou cu un desen simpatic(asa care sa arate ca ceva pentru varsta ei)
o bratara, un lantisor ceva...

| Misspink2000 a răspuns:

Ii poti cumpara o carte, un compleu, ceva dulce sau un tort si o sampanie(de copii).

| Kathhy23 a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum hello kitty sau cu o aroma asemanatoare sau un lantisor sweet happy

| sweetgirl68 a răspuns:

Poti sai iei un animalut de plus mareeee sau un animal de companie(mic de ex:un papagal, o broasca testoasa etc.)

| Christian_Chirila_1997 a răspuns:

Pai... poti sa-i cumperi o rochita draguta, cred ca se va bucura mult de cadoul acesta.Pentru ca si eu am o sora care a implinit 9 ani de curand si am procedat la fel
Funda!?

| Craciun_Flaviu_1994 a răspuns:

O carte cu povesti, ghiozdan nou, bratara, lantisor, penar cu pix in el cu carioci, carte de desenat. Lucrurile astea la atrage pe copii de 9 ani

| RainOfColors a răspuns (pentru Craciun_Flaviu_1994):

Si pe cei de varsta ta nu-i atrage gramatica.winking

| Mishis a răspuns:

Poate un colier lung dragut cu pandantiv buburuza sau cv de genul. Sper ca te.am ajutat.