| Y3aaHH a întrebat:

Ce cadou ar fi frumos sa-i cumpar unei fete acum, de sarbatori? Mentionez ca e foarte speciala pentru mine(are 16 ani) si are cam de toate. big grin
Buget: max 60-70 lei

Răspuns Câştigător
| Bemineever a răspuns:

Buna! I-ai ceva simplu. Daca are de toate,da dovada de simplitate.Un sfat care merge mereu:daca esti baiat,intreaba o prietena de-a ei ce ii place, sau pune-o pe ea s-o intrebe ce si-ar dori de la tine(sub pretextul ca e curioasa). Bugetul, daca e de 60-70 lei ii poti lua o pereche de UGG-uri sau un ceas! Dar cel mai bine e sa vorbesti cu prietena ei! Daca esti fata,si nu stii, desi nu cred, intreaba alta prietena a ei! Bafta si Merry Christmas!