| MsD a întrebat:

Ce cadou să'i dau iubitului de ziua lui?* ceva ieftin şi frumos, deosebit., idei? funda!

11 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

De unde sa stim noi ce gusturi are prietenul tau? asta tu trebuie sa stii nu noi.Eu nici pe mama nu intrebam lucru ala dapai pe niste straini
Vrei ceva ieftin dar si frumos in acelasi timp? nu stiu daca exista si pe alta parte sa fie si deosebit.Ar fi trebuit sa iti fi pus ceva bani deoparte

| smileforme01 a răspuns:

Ce-ai zic de o rama deosebita in care sa pui o poza cu voi 2love struck si romantic si frumos, si deosebit si deloc scump. Te pup si la multi ani iubitului tau, sa fiti sanatosi amandoi si sa va iubiti mult! :*

| nesuferit a răspuns:

Cumparai o matura magica

| Roo a răspuns:

Fa-i un tort!

| Neinteresantul a răspuns:

Un pămătuf laughing

| Azµre a răspuns:

Tu îți cunoștti iubitul nu noi. Cumpărăi ceea ce crezi tu că îi va plăcea. Mai bine pune mâna și fă-i o felicitare scrisă, și colorată de tine și va fi cel mai încântat. Decât să îi cumperi știu eu ce tâmpenii.

| Alexandra7201 a răspuns:

Ii poti cumpara o celebra bratara a prieteniei. Poti da comanda aici https://www.facebook.com/#!/bratari.accesorii si sa spui sa scrie pe ea, sau orice altceva vrei tu. Nu sunt scumpe, si sunt deosebite.

| ScreamoTime a răspuns:

O noapte de neuitat

| Ada_Kertesz_1992 a răspuns:

Da-i un cadou facut de tine, de exemplu o bratara, o pictura ceva.

| pinky159 a răspuns:

Bunahappy
Daca vrei ceva ieftin uite cateva ideei

-un ursulet care are o inimioara in
mijloc si scrie iloveyoupuppy dog eyes
-un parfum mai ieftin dar sa miroase frumoshappy
-ii poti lua un tricou si poti sa il duci la magazin cu o poza cu voi amandoi si sa o puna pe tricou si sa scrie iloveyoubig grin
-un aftershave si un cardhappy
un tricou simplu si niste pantalonithinking
-o bratara ceva facuta de tine poate o sa insemne mai mult ca e speciala facuta de tinepuppy dog eyes

daca tot nu stii ce sa-i iei dai bani cati poti si tu si o sa isi ia el ce vrea :*
Bafta&sper sa ii placa+la multi ani iubitului tau cand o sa fie ziua luiipuppy dog eyes happy

| Mihaela2 a răspuns:

Depinde de ce ii place. Poti sa i iei o bratara si sa iei litere pentru ea si sa scrii initialele voastre..sau un ceas..ma gandesc la ceva simbolic si care sa l poarte. poti sa i iei niste margele..ca acum sunt la "moda" la baieti.